folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Powerpoint'ten Anlayan Var Mı? Sunularımı Korumak İstiyorum

Powerpoint'ten Anlayan Var Mı? Sunularımı Korumak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba.

Uzmanlık alanım olan akreditiflerle ilgili bir sunum hazırladım. Bunu bankalara yayın geçeceğim. 

Sunumu görüntülemelerini ama üzerinde hiçbir değişiklik yapamamalarını istiyorum.

Sunuları nasıl koruyabilirim?

Teşekkür ederim.

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

online görüntületme imkanın varsa http://www.slidesnack.com/ buraya uplaod edip private olarak ayarla hacı,

biz arkadaşlarla uğraştık bir türlü download edemedik. Tek çözüm olarak tek tek ekran görüntüsü alıp yeniden slayt oluşturduk

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

online görüntületme imkanın varsa http://www.slidesnack.com/ buraya uplaod edip private olarak ayarla hacı,

biz arkadaşlarla uğraştık bir türlü download edemedik. Tek çözüm olarak tek tek ekran görüntüsü alıp yeniden slayt oluşturduk

Ekran görüntüsü aklımdaki en son çare hocam.

Ben esasen photoshoptan hazırlamayı ve grafik-grafik gitmeyi düşünüyordum; ama insanlar ufkumuzu anlamıyor işte. Resimlerden sunum yapınca sanki uçağın kanadında uçuyor gibi hissediyor herkes.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

prezi.com var hocam, ogrenciysen ucretsiz lisans alabilirsin.. sadece linki verirsen editleyemezler.. daha guzel animasyonlar cikarabilirsin. offline versiyonu da var ama masaustu yazilimi ve lisansi bulmak sikinti olabilir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

prezi.com var hocam, ogrenciysen ucretsiz lisans alabilirsin.. sadece linki verirsen editleyemezler.. daha guzel animasyonlar cikarabilirsin. offline versiyonu da var ama masaustu yazilimi ve lisansi bulmak sikinti olabilir

İnceleyeceğim hocam.

Paylaşımın için teşekkür ederim.