Powerwaarez Database

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Alın hacılar lizozim tarafından public edilen powerwarezin database

http://www.divshare.com/download/1457404-a69 

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seco_carlos
    seco_carlos's avatar
    Erkek
    kardşm rapidshareye atsan daha ii olcak...?

||Tariqat-üL Tahribat !|| DeLikanLı Of The Web !|| Msn:selcuq_1907@hotmail.com ||
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    iide admin kullanıcı adı şifresi ne oluyo bunun ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isoT
    isoT's avatar
    Erkek

HolyDemon bunu yazdı:
    -----------------------------
    iide admin kullanıcı adı şifresi ne oluyo bunun ?

admin kullanıcı adını hatırlayamadım

bilen biri yazsın daha sonra sql'ın içinden admin mail ini kendi mail adresinde değiştir

sonra kendi sitene dupm et

sonra şifremi unuttum de senin mail adresine yeni bi şifre gelcek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

@seco_carlos

http://rapidshare.com/files/46898191/powerwarez.rar

@ HolyDemon

valla hacı hiç kurcalamadım bilmiyorum,

---------------------------------------------------------------------- 

ayrıca elitleri falan bu başlıkda yada temiz bir başlıkda database i indiren arkadaşlar yazarsa herkez indirir diye düşünüyorum.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    forumda konu var zaten ne die gereksiz topic açıyonuz anlamış deilim:S

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Bu arada bu Sqlu dump etmiştim bi ara içinde 1500 uye var yani yaramaz kimseye gerçi ben ne için dump etmiştim user tablosundaki mail adreslerini çekmek için çektimde zaten eger siz kendi siteniz için kulanacaksanız bu sql uye tablosunu kendi sqlunuza entegre edebilirsiniz yada sql dump ettikten sonra sqlda bulunan user tablosundaki admin adı ve md5i kendi md5inizle deiştirirsiniz

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

azrail_baba bunu yazdı:
    forumda konu var zaten ne die gereksiz topic açıyonuz anlamış deilim:S

hacı ne bileyim başlık açıldığını önceden,

milletin powerwarez diye bir başlıkda script istediğini görünce elimde database vardı upload ettim. 

ayrıca konu silinsin.... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

hoca sert çıktım galiba özürdilerim bidahaki sefere arama yapsan süper olur yanış anlama

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=powerwarez&folderid=41666

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    azrail_baba bunu yazdı:

hoca sert çıktım galiba özürdilerim bidahaki sefere arama yapsan süper olur yanış anlama

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=powerwarez&folderid=41666

yok kardeş önemli değilde ben yeni üye sayılırım burda. o başlıkda istekleri görünce isteyenlerin arama yaptığını düşünerek, database yok diye düşündüm upload ettim.  

Toplam Hit: 1530 Toplam Mesaj: 10