folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Print Server Programı Lazım

Print Server Programı Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek

Arkadaşlar crackli print server programı lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim.uzak masaüstüne bağlı farklı 2 yazıcıya farklı 2 form tanıtmamız gerekiyor.Formlar sabah bir kez ayarlanabiliyor fakat makineler kapatılınca eski haline döndüğü için bu programı bulmamız gerekiyor.

Gemiler mi batacak??O zaman batsın!!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

pek birsey anlamadim desem

yazicilari kapatinca nasil eski haline geliyor

ne tur yazici bunlar

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek

nokta vuruşlu hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

print server programından kastın ne anlamadım 

bir makineye printerların driverını kurup diger makinelerden map edebilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek

Uzakmasaüstü ile bağlantılı bir program çalışıtırıyorum.2 nokta vuruşlu yazıcıyı farklı formlara yönlendiriyorum.uzak masaüstü bağlantısını kapattığım anda yazıcılar eski haline dönüyor tekrar form ayarı yapmam gerekiyor.printer server kartları var yazıcının çıkışına takılıp bu sorun gideriliyormuş bunu bu kart olmadan program ile halledebilme imkanı var mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

kanliay bunu yazdı:
    -----------------------------

Uzakmasaüstü ile bağlantılı bir program çalışıtırıyorum.2 nokta vuruşlu yazıcıyı farklı formlara yönlendiriyorum.uzak masaüstü bağlantısını kapattığım anda yazıcılar eski haline dönüyor tekrar form ayarı yapmam gerekiyor.printer server kartları var yazıcının çıkışına takılıp bu sorun gideriliyormuş bunu bu kart olmadan program ile halledebilme imkanı var mı?

print server kartı bildigim kadarıyla usb den ethernete çevirio  başka bi işlevi varsa bilgim yok 

makinelerin driverı senin pc nemi kurulu yoksa uzakmasaüstü ile baglandıgın yerdemi ?

bide program senin pcde çalışıp senin pcdeki  driverımı kullanıo yoksa terminal üzerindemi yani  uzakmasaüstündemi  çalışıo 

eger drıver sende kuruluysa programda senin driverı kullanıosa senin yaptıgın değişiklikler sadece tek seferliktir

önce uzakmasaüstünde ayarları yapıp sonra kendi pcndeki driverı silip baştan çektikten sonra aktif olur değişmez

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kanliay bunu yazdı:

nokta vuruşlu hocam

isterse virgül vuruşlu olsun ne istediğini tam anlatamamışsın kardeşim.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

---------------------------

print server kartı bildigim kadarıyla usb den ethernete çevirio  başka bi işlevi varsa bilgim yok 

makinelerin driverı senin pc nemi kurulu yoksa uzakmasaüstü ile baglandıgın yerdemi ?

bide program senin pcde çalışıp senin pcdeki  driverımı kullanıo yoksa terminal üzerindemi yani  uzakmasaüstündemi  çalışıo 

eger drıver sende kuruluysa programda senin driverı kullanıosa senin yaptıgın değişiklikler sadece tek seferliktir

önce uzakmasaüstünde ayarları yapıp sonra kendi pcndeki driverı silip baştan çektikten sonra aktif olur değişmez

Driverlar hem yazıcının kurulu olduğu pc de hem serverda kurulu.dediğin gibi uzak masaüstü ayarları yapıldı ve tekrar driverlar kuruldu fakat durum aynı.bunu düzenleyebilen bi program var mı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

wiin server 2003 :) print server rolu ile yapilabilir istedgiiniz. bakmak lazim

Toplam Hit: 1713 Toplam Mesaj: 9