folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Printer Tavsiyesi Lazım

Printer Tavsiyesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Şuan evde HP DeskJet 2135 yazıcı kullanıyorum fakat buna kartuş almak veya doldurmaktan bıktım. Orjinal kartuş bile alsam 3-4 ay sonra bitmeden hata veriyor. Yeni bir all-in-one yazıcı almak istiyorum.

Fakat benim problemin yılda 400'den az çıktı alıyorum. Bazen 2-3 ay yazıcı çalışmıyor. Bu sürede kartuş kafalarında mürekkep donuyor veya farklı sorunlar çıkarıyor. İnternette baktığımda yeni tanklı dolum yapılabilen yazıcılar var. Muhtemelen bunlarda 2-3 ay kullanılmadığında nozullerde tıkanma sorunu olabilir diye tahmin ediyorum.

Kısaca; deneyimi olan arkadaşlar bana ev için seyrek kullanılacak ve az sorun çıkartan bir printer önerebilir mi?

Not. Laser mantıklı geldi ama oda renkli ve all-in-one olanları tuzlu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

HP smart tank 515 dün aldım süper bişey 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Eğer yazıcıyı fazla kullanmıyorusan mürekkepli yazıcıların neredeyse tamamnında kuruma yapacaktır. Bunun çözümü maalesef yok. 

Evet yeni tanlıda alsan onlarda kuruma yapacaktır. Ev kullanıcıları eğer renkli çıktı almıyorsa fotokopi işi yoksa en mantıklısı basit laser yazıcı almaktadır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Bim deki Canon u al geç.

300 TL altı fiyatı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Eğer yazıcıyı fazla kullanmıyorusan mürekkepli yazıcıların neredeyse tamamnında kuruma yapacaktır. Bunun çözümü maalesef yok. 

Evet yeni tanlıda alsan onlarda kuruma yapacaktır. Ev kullanıcıları eğer renkli çıktı almıyorsa fotokopi işi yoksa en mantıklısı basit laser yazıcı almaktadır.

Teşekkürler hocam, dediğin gibi sanırım bunun bir çözümü yok, mono laser kaldık yine :)

veya @Ziraatci hocanın dediği gibi ucuz, can yakmayacak bim, a101 ürünü alacağım. Teşekkürler.

Toplam Hit: 917 Toplam Mesaj: 5
yazıcı all-in-one printer tavsiye