Profil Gizleme Özelliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

merhaba ;

bir çoğumuz sanal ortamda aynı nick'leri kullanıyoruz.twitter,facebook ve diğer forumlarda belirli bir nick ile tanınıyoruz.

sık sık karşılaşmışsınızdır konu başlıklarında , '' (ailem buraya takıldığımı biliyor.) , (kız arkadaşım görmesin.) '' tarzı yazıları.

aile ve kız arkadaşların görmesini gizli konu özelliği ekleyerek önledik.peki sıradaki adımımız ne olmalı ? 

her açacağımız konuyu gizli olarak açmak saçma olduğu için,profilimizin bazı özelliklerinin saklanması taraftarıyım.

benim,şahsi gizliliğimi korumak adına fikrim şu.

profilimde son açtığım 10 konu,son mesaj attığım 10 konu ve hakkımdaki yorumlar,siteye üye olmayanlara görünmesin.görünmesini isteyen arkadaşlar olursa,bu gizlilik seçeneği opsiyonel bir özellik olarak kullanımda kalsın.

örneğin ben, profilimdeki ruhsatlı silah satışını,sıla konser bileti satışını yada supplement danışması gibi başlıklarımın google'dan yönlendirilen profilimde ortaya serilmesini istemiyorum.forumdan silinsin demiyorum,profilimde görünmesin diyorum sadece.
    çünkü google ehveniser yazdığım zaman benim profilime doğrudan link atıyor bkz. ''ehveniser tahribat''

ne dersiniz ? 

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Haklısın, profil tamamiyle public olmamalı.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

aynen hocam üye olmayan göremesin profilin tamamını

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

profilinin saklanması demek, konunun gizli kalmasıyla aynı mantık.

konu gizliyse, dışarıdan birisi profilinde de göremez. eğer konu gizli değilde profili gizlersen illaki o konudaki tag'lardan ortaya çıkar 

Daniel-Koo tarafından 07/May/14 16:49 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Haklısın, profil tamamiyle public olmamalı.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

profilinin saklanması demek, konunun gizli kalmasıyla aynı mantık.

konu gizliyse, dışarıdan birisi profilinde de göremez. eğer konu gizli değilde profili gizlersen illaki o konudaki tag'lardan ortaya çıkar 

ben adım google'da aratılıp,profilim karşılarına çıktığında görünmesin istiyorum.

tag'lardan bulacak kadar teknolojik ailem yada kız arkadaşım yok,arama seçeneğini kullanmaz bir çoğu.

bana sadece profilin kapanması yetecektir.

Koca hestiy aya bedenem ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mantıklı.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

ben de destekliyorum, bi tanıdık kullanıcı adımı öğrendikten sonra direktman profilime bakabilir bu da bende rahatsızlık yaratır, aklı olana bu da engel değil mutlaka bulur bişeyler ama herkeste de akıl yok. Site dışından profile bakılarak fişlenmiş oluyoruz.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Yönetim yönetim duy sesimizi :))

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
Toplam Hit: 1376 Toplam Mesaj: 9