Projeksiyon Cihaz Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Selamlar, projeksiyon cihazı alacağız şirkete, genelde sunum işleri için kullanılacak, önerisi olan var ise güzel olur, ortalama ele gelir mallar 7-14K arasında değişiyor sanırım hiç anlamıyorum bu cihazlardan tek bildiğim lümeni konstrat oranı iyi olacak... 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Video izlenmeyecekse sadece sunum yapılıp yazı okunacaksa 720p yeterli. Yüksek çözünürlüğe fazladan para vermeyin. Birde lamba ömrü önemli ona dikkat et asıl.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Disneydir netfliktir dizilla izlemektir için hangi LED/MİNİ LED proj... önerirsiniz peki?

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/philips-neopix-prime-one-1280x720p-wi-fi-ve-bluetooth-lcd-led-ev-projektoru-p-HBV00000VE0MY?magaza=Zoom%C4%B0thalat&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.68xx-All.shop.camp180441641adgr13370928041&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjwk_WVBhBZEiwAUHQCmWpEaxwaXjel6AAFEbvx8b073d2Kqiivx06J02Vl6KX3QOMuS-vSThoCrpUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bu var elimde düşünürsen sıfır kutusunda kutu yırtıldığı için iade de edemedim 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Maalesef düet bir kurumdan alınması lazım hocam, kaça bırakıyorsun? Ben de düşünüyorum kendime almayı da anasını satiyim ekonomi kulak arkasına da çakmaya basladi

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Video izlenmeyecekse sadece sunum yapılıp yazı okunacaksa 720p yeterli. Yüksek çözünürlüğe fazladan para vermeyin. Birde lamba ömrü önemli ona dikkat et asıl.

Kritik teknik bir özellik var mı dikkat edilecek? 3-5 tütün izleyince fikir oluyor da ibnelerin alayı paralı çalışınca bilgisiz direk kağıttan okuyup geçiyorlar 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Kurumsal kullanilacak projeksiyonlar icin onemli olan lambadir. Cozunurluk cok onemli degil. 

Benq viewsonic philips vb. bilindik markalari tercih et. Kesinlikle ucuz diye baska markalara yonelme.

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JetFadil
    JetFadil's avatar
    Erkek

Hocam bende Miojin P21 var. At cebe gitsin. 10 numara iş görür.

Toplam Hit: 687 Toplam Mesaj: 9
öneri projeksiyon cihaz