Projeksiyon Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

Merhabalar 

iş yerinde gerçekleştirmek istediğimiz bir projemiz var.Hangi cihaz yada cihazlarla en sağlıklı görüntüyü alabiliriz ? Yansıtacağımız alan 14 metre olmak zorunda değil tabiki.Önerilerinizi bekliyorum,teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Cihazın kaliteli bir marka ve çözünürlüğünün yüksek olması elbette önemli. Şu marka bu marka diye öneriler gelecektir mutlaka.

Ancak;

Asıl sorun resimde göründüğü kadarıyla ortam ışığını nasıl ayarlayıp da görüntüyü yansıtmayı başaracaksınız. Ortam çok aydınlık ve vermeye çalıştığınız görüntü kimsenin dikkatini çekmeyecek kadar zayıf kalabilir..

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Cihazın kaliteli bir marka ve çözünürlüğünün yüksek olması elbette önemli. Şu marka bu marka diye öneriler gelecektir mutlaka.

Ancak;

Asıl sorun resimde göründüğü kadarıyla ortam ışığını nasıl ayarlayıp da görüntüyü yansıtmayı başaracaksınız. Ortam çok aydınlık ve vermeye çalıştığınız görüntü kimsenin dikkatini çekmeyecek kadar zayıf kalabilir..

Gündüzleri kullanılmayacak hocam akşam saatlerinde kullanılacak.8-9 bin tl bütçe ayırabiliriz projeksiyon cihazı için.2,60 yüksekliğe karşın alabileceğimiz maximum genişlik de önemli.

Toplam Hit: 1186 Toplam Mesaj: 3
projeksiyon cihazı