folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Protokol Sırası (Yardım)

Protokol Sırası (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

bazı sitelere baktım. sıralamada oynamalar var.. hangisi tam olarak doğru ? bilginiz varmı ? hem il protokolünde hem ankara protokolünde

http://tr.wikipedia.org/wiki/Türkiye_Cumhuriyeti_Devlet_Protokolü

http://www.msxlabs.org/forum/siyasal-bilimler/87890-turkiye-cumhuriyeti-devlet-protokolu.html

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

up!

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

o kadar siyaset yapanlar vardı.. hiç birimi bilmiyor ??? 

arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

up!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

en öne bi tane şıh oturtulur.

edit: bende oturum sırası sandım. olsun mesajı verdim P:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enxcrazy
    enxcrazy's avatar
    Erkek

Şu an bunun Dersini Görüyorum ve Bu sıralar Sınavlarda çıktı Protokol Bilgisi kitabında da şöyle veriliyor:

(Kesindir)

Ankara protokolü

1-Cumhurbaşkanı 2-TBMM Başkanı 3-Başbakan 4-Genel Kurmay Başkanı 5-Ana Muhalefet Partisi B.

İl Protokol

1-Vali 2-TBMM Üyeleri 3-En üst Komutan(Garnizon K.) 4-Belediye Başkanı 5-Üniversite Rektörü

Her Kışın Sonu Elbet Bahardır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

enxcrazy bunu yazdı:
    -----------------------------

(Kesindir)

Ankara protokolü

1-Cumhurbaşkanı 2-TBMM Başkanı 3-Başbakan 4-Genel Kurmay Başkanı 5-Ana Muhalefet Partisi B.

İl Protokol

1-Vali 2-TBMM Üyeleri 3-En üst Komutan(Garnizon K.) 4-Belediye Başkanı 5-Üniversite Rektörü

-----------------------------

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

31. Müftü :))

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
Toplam Hit: 931 Toplam Mesaj: 8