folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Provizyon Da Bekleyen İşlemi Onaylayacaklarına Sildiler.

Provizyon Da Bekleyen İşlemi Onaylayacaklarına Sildiler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Hocalar,

Yapı Kredi de benzin harcamam olan 47 TL işlemim vardı. İşlem 10 küsür gün olmasına rağmen provizyonda onaylamayı bekliyordu. Ben de kart kesim tarihi geçmeden şunu onaylasınlar diye twitter desteğine söyledim. Adamlar da ilgileneceğiz bilgilendireceğiz dediler. 2 defa aramışlar ben de yapı kredi olduğunu anlamadığım için açmamıştım. (numarayı google yazınca anladım :) )

Bi' baktım işlemi onaylamamışlar. Direkt silmişler aq :d Ulaaa dedim. 

Şimdi sorum: Bu harcamayı silmelerine rağmen tekrar geri işleyebilirler mi? 

coLin tarafından 24/Tem/17 05:45 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

İptal etmişler, geri dönüşü olmaz. Kart bilgilerin ellerindeyse mailorder ile çekmeyi deneyebilirler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

Hocalar,

Yapı Kredi de benzin harcamam olan 47 TL işlemim vardı. İşlem 10 küsür gün olmasına rağmen provizyonda onaylamayı bekliyordu. Ben de kart kesim tarihi geçmeden şunu onaylasınlar diye twitter desteğine söyledim. Adamlar da ilgileneceğiz bilgilendireceğiz dediler. 2 defa aramışlar ben de yapı kredi olduğunu anlamadığım için açmamıştım. (numarayı google yazınca anladım :) )

Bi' baktım işlemi onaylamamışlar. Direkt silmişler aq :d Ulaaa dedim. 

Şimdi sorum: Bu harcamayı silmelerine rağmen tekrar geri işleyebilirler mi? 

Benzin istasyonunun pos'unun blokesinin bittiği gün çekerler o parayı sen canını sıkma :)

What are you doing???
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

O para hertürlü çekilcek hocam senden :) sen arayıp işlemi hızlandır istersen

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Arkadaş pos blokesi demiş. Kesin öyledir. Zira benzin aldığım istasyona gelmeden 20 metre önünde opet vardı. Adamlar tadilata soktu istasyonu. Haliyle orası kapanınca bizim bölgenin tüm araçları bu adamlara gider oldu. Herifler paranın damına şey ediyorlardı. Sıra bekliyordum dakikalarca. Banka da bunların posu hararet yapacak derece de işlediğini görünce bloke neyim koydu herhalde :D

Yani diyonuz ki her türlü alacaklar o parayı senden. :D Sağ olun cevaplar için.

Toplam Hit: 1272 Toplam Mesaj: 5
provizyon