Proxy Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar, proxy arayışım mevcut. Çok sayıda ülkeden ve her ülkede en azından 5-6 şehirden hizmet veren proxy servis sağlayıcısı arıyorum. Ücretli veya ücretsiz olabilir. Tarayıcı eklentisi olursa harika olur, farklı yöntemlere de açığım.

Sevgi ve saygılarımla.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Benzer bir arayisim olmustu ama bulamamistim (aslinda ihtiyaci karsilayan bir proxy servisi bulmustum ama aylik fiyati ~70 kusur dolardan baslayinca o kismi gectim). İstedigini tam olarak karsilamaz ama hatirladigim kadariyla gittigim yolu yazayim: Tor browserda torrc dosyasinda exitnodes {} komutuyla cikis lokasyonlarini verebilirsin, tabi tor'un anonimlik mantigina aykiri oldugu icin tavsiye edilen bir yontem degil ama benim durumumda ise yaramisti. Turkiye'de yasakli olmayan ucretli - ucretsiz tarayici eklentilerini arastirmistim; ucretli olanlardan imkan varsa premium trial'lari kullandim, imkan yoksa patlayana kadar internette paylasilan ortalik mali hesap bilgileriyle kullandim. Ucretsiz proxy saglayicilarinda 5-6 ulke oluyor; sansima benim en cok usa, uk proxy'sine ihtiyacim olmustu, o da genelde ucretsizlerde bulunuyordu. 5-10 ucretsiz proxy eklentisi isimi gormustu. Tabi isin sikintisi bazen spesifik lokasyonlarda proxy'e ihtiyac duydugum zamanlar oldu, o zamanlar biraz(!) ugrastirdi, proxylist'lere bakmam gerekti.

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Selamlar, proxy arayışım mevcut. Çok sayıda ülkeden ve her ülkede en azından 5-6 şehirden hizmet veren proxy servis sağlayıcısı arıyorum. Ücretli veya ücretsiz olabilir. Tarayıcı eklentisi olursa harika olur, farklı yöntemlere de açığım.

Sevgi ve saygılarımla.

https://proxy6.net/en/

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

Sevgi ve saygılarımla.

https://proxy6.net/en/

Çok teşekkür ederim hocam.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 10943 Toplam Mesaj: 4
servis sağlayıcı proxy