folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Proxy Sitesi Acicam ( Yardimm )

Proxy Sitesi Acicam ( Yardimm )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek

s.a muridler ben proxy sitesi acmayi dusunuyorumn ama pek bilgim yok daha ... ornegin http://proksi.org/ tarzi siteden proxy ile dolasma gibi bi servis yapmayi dusunuyorum... nasil yapicagim konusunda yardimlariniz bekliyorum arkadaslar :( bilen varsa cvp yazarsa sevinirim :D

null
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    bilen yokmu beyler :S

null
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    reneye sor onda proxy server vardı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Dai ortalıkta proxied.ws nin scripti dolaşıyordu, onu kullan istersen. Gizliweb gibi ama daha kaliteli. Bununla ssl , cpanel ( 2082,2086) gibi portlardan da bağlantı yapabiliyorsun. Biraz ara bulamazsan pm at.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Abicim o siteler, genellikle proxy.ru gibi rusya tabanlı dünyanın profesyonel proxy listelerini ellerinde tutan sitelerin linkleri.

Yani birisi proxy actığı zaman gidip oraya bildiriyorki, listelerimde görünsün proxyler.

Ha ne işlerine yarıyor diebilirsiniz. Proxy sayesinde araya google reklamı sokabiliyorlar, belli sitelere farklı ülkelerden giriş yapılmış gibi gösteriyorlar, bütün bastığınız kullanıcı adı ve şifrelerinizi filtreliyorlar, kullandığınız mailleri filtreleyip calışan 1 milyon mail 250$ die satıyorlar...

Ha sende böle piçlikler düşünüyorsan, yada sadece amme hizmeti olsun die acacaksan, kur bi servera bi proxy server, www.phazeddl.com da proxy server die aratırsan non-setup bissürü proxy çıkıyor, o programı kullanabilirsin.

Yada xmlhttp fonksiyonunu kullanarak kendi gizliweb siteni acabilirsin..

Azcık araştırı ver bu kadar bilgi yeter :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2459 Toplam Mesaj: 5