Ps/2 Klavye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gn_Star
    Gn_Star's avatar
    Erkek

merhabalar, elimde ps/2 li eski model bi klavye var yakın zamanda yeni bir sistem topladım ve tek eksiğim klavye kaldı ve bütçemde kalmadı sayılır, aldıgım anakart Asus b450m dragon 4400 oc modeli

1. sorum acaba bu anakartta ps/2 slotu var mı ? (henüz kargodan gelmedi o yüzden bilmiyorum resimlerde göremedim.)
    2. sorum egerki anakartta bu slot var ise ben bu klavyeyi kullansam herhangi bi dezavantajım olur mu (oyunlarda) yoksa 50-100 lira neyse verip yeni nesil ucuz yollu bi klavye almalı mıyım ? Şimdiden teşekkür ederim.

Değişim, başarısızlığı gidermenin ilk adımı. Başarıya her yolla ulaşabiliriz ama girişi tektir o da değişim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

ps2 to usb converterlar var hocam

https://www.hepsiburada.com/ara?q=ps2+to+usb

ne derece kalitelidir bozulmalar olur mu bilmiyorum.  Yani bu aparat sürekli bozulursa bir klavye parasını bu aparata vermiş gibi olursun. Veya 10 lira verirsin yeni bir klavye almaktan kurtulursun, uzunca sürede götürür seni. Aparatın kalitesine bağlı sanırım. 

anakart üzerinde ps2 slotu olmama ihtimali yüksek bu arada.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Baktım anakartında ps2 girişi var. Sorunsuzca kullanabilirsin. Ben de 10-15 senelik fujitsu siemens marka ps2 klavye kullanıyorum. Oyunlarda vs. ghosting vs. olmuyor taş gibi klavye. 100 liraya alacağın klavyelerden kat kat daha iyidir. Gönül rahatlığıyla kullan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

var imiş

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kardes bence paraya kıy yeni bir tane al car cople ugrasma 

itsin oglum sen adam degilsin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Gn_Star bunu yazdı

merhabalar, elimde ps/2 li eski model bi klavye var yakın zamanda yeni bir sistem topladım ve tek eksiğim klavye kaldı ve bütçemde kalmadı sayılır, aldıgım anakart Asus b450m dragon 4400 oc modeli

1. sorum acaba bu anakartta ps/2 slotu var mı ? (henüz kargodan gelmedi o yüzden bilmiyorum resimlerde göremedim.)
    2. sorum egerki anakartta bu slot var ise ben bu klavyeyi kullansam herhangi bi dezavantajım olur mu (oyunlarda) yoksa 50-100 lira neyse verip yeni nesil ucuz yollu bi klavye almalı mıyım ? Şimdiden teşekkür ederim.

ps2 nin tepkimesi daha hızlı usb 3.0 ++ la bu durum değişti tabi ama usb2.0 vs.. yi siker atar, çevirici al kullan elime oturuyor klavye rahatım ben herşeyiyle vs.. diyorsan seni rahatasız edecek bir durum olmaz.

ne harcayacaksın para?

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gn_Star
    Gn_Star's avatar
    Erkek

sanırım kimsenin bi tecrübesi yok bu konuda en iyisi deneme yanılma yöntemi anakart gelene kadar bekleyip deneyip görmek teşekkür ederim cok sagolun

Değişim, başarısızlığı gidermenin ilk adımı. Başarıya her yolla ulaşabiliriz ama girişi tektir o da değişim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gn_Star
    Gn_Star's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

var imiş

bunu bilmek güzel oldu hocam cok teşekkür ederim cok sagol

Toplam Hit: 801 Toplam Mesaj: 9
ps/2 klavye klavye tavsiye