Ps3 Emulatör

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

https://www.google.com.tr/?gws_rd=cr&ei=KWs8UryQLo7DswbpuoHABA#q=ps3+emulator

emulatörlere bakıyorumda bunlar ne denli sağlıklı çalışabiliyor mesela gta gibi ağır oyunları bu emulatörlerle bilgisayarimizda oynayabilirmiyiz

mümkünse hiç çıkış tarihi falan beklememize gerek kalmaz test edebilecek veya bu konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi müridcanlari konuya bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

oynanmıyo hocam doğru düzgün boşu boşuna uğraşırsın.

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

oynanmıyo hocam doğru düzgün boşu boşuna uğraşırsın.

nasıl mesela hocam kasma mı oluyor yani sistem gereksinimi yüksek mi istiyor eğer sorun buysa sistemim yeterince iyi

fakat download hizim cok düsük oldugu icin ps3 bile olsa indiremiorm oyunu torrentten falan.

xbox emulatörlerde varmış baktım bunlarda ise yarar mi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

uplatıyorum ayrıntılı bilgisi olan yokmu yaw

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

xbox emulator hakkinda bilgim yok. cok ust seviyede bir kasan varsa biraz daha rahat oynarsin. yine de ps performansi ve zevki alamazsin.  internet hizinda dusukse benim gibi hic ugrasma sonuc daima husran. 

Anarsistherif...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam kıçı kıytırık wii oyunları bile bilgisayarda kasarak oynuyordum gerisini sen düşün. PS3 de neler olur düşünemiyorum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

DrKill bunu yazdı

Hocam kıçı kıytırık wii oyunları bile bilgisayarda kasarak oynuyordum gerisini sen düşün. PS3 de neler olur düşünemiyorum.

Huerfanos bunu yazdı

xbox emulator hakkinda bilgim yok. cok ust seviyede bir kasan varsa biraz daha rahat oynarsin. yine de ps performansi ve zevki alamazsin.  internet hizinda dusukse benim gibi hic ugrasma sonuc daima husran.

profilde var makinanın fotosu iyi sayilir bu zamana kadar full özellik oynamadığım oyun yok birşekilde test etmek istiyorum gidip ps3 cd si bulacam şimdi rastgele ağır bir oyun denicem

hoca ps performansı olurmu olmazmı bilmiyorum zaten normal pc özellikleriyle ps özellikleri bir değil olaylar farklı ayrıca pcdeki fps oranı ps3ten falan üstün diye biliyorum 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam umelatör olayı o kadar kolay bir iş değil. Gerçekten zor ve stabil olması imkansıza yakın. Daha önce böyle bir konuda açıklama yapmıştım ama konuyu bulamadım.

Aşağı yukarı şöyle düşünebilirsin, bir konsolun stabil bir emulatörü çıksa bile o emulasyon işlemi için pc donanımının konsoldan yaklaşık olarak 7 kat falan daha iyi olması lazım. Mimariler farklı olduğu için pc oyununu android telefonda oynatmaya çalışmak gibi birşeye benziyor bu olay.

Hani 7 kat güçlü bir pcim var desen bile emulatör yapılabilmesi için çok iyi bir tersine mühendislik yapılması gerekir. Şu anda ps3 ün bileşenlerinin tersine mühendislik ile erişilebildiğini sanmıyorum. Hali hazırda ps3 emulatörü diye piyasada programlar dolaşıyor ama onlar da bırak ps3 oyunlarını çok basit homebrew ps3 uygulamalarını anca çalıştırıyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam umelatör olayı o kadar kolay bir iş değil. Gerçekten zor ve stabil olması imkansıza yakın. Daha önce böyle bir konuda açıklama yapmıştım ama konuyu bulamadım.

Aşağı yukarı şöyle düşünebilirsin, bir konsolun stabil bir emulatörü çıksa bile o emulasyon işlemi için pc donanımının konsoldan yaklaşık olarak 7 kat falan daha iyi olması lazım. Mimariler farklı olduğu için pc oyununu android telefonda oynatmaya çalışmak gibi birşeye benziyor bu olay.

Hani 7 kat güçlü bir pcim var desen bile emulatör yapılabilmesi için çok iyi bir tersine mühendislik yapılması gerekir. Şu anda ps3 ün bileşenlerinin tersine mühendislik ile erişilebildiğini sanmıyorum. Hali hazırda ps3 emulatörü diye piyasada programlar dolaşıyor ama onlar da bırak ps3 oyunlarını çok basit homebrew ps3 uygulamalarını anca çalıştırıyor.

anladim hoca sagol beni büyük bir yükten kurtardın

anlasılan oynayamicaz pff :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Yeni nesili bekleyin. Ps ve xbox mimarisi yeni nesilde pc ye çok yakın olacaklar. Oyun yapıcıları da artık rahatlıkla oyunları multi platform çıakrabilecekler eski nesile göre çok çok daha az masrafla.

Yeni nesilde büyük ihitmal emulatorlerle exclusive oyunları oynayabileceğiz pc de.

RaAmLis tarafından 21/Eyl/13 16:29 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Bak Android E, Java Emulatorunde çalışıyor,  tam performans verebilmesi için 2.3 GHzlik islemcilere ihtiyaç duyuyorlar. Tümevarım yaptım olmuş mu :D

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 2471 Toplam Mesaj: 11