Ps3 İnternet Hakkinda...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

s.aleykim muridler  simdi ben bisey sormak istiyorum  benim internetim var ve 250 gbps3 umde var  bunlari birlestirerek nasil internete girebilirim ps3 den yardimci olabilecek arkads varmi.birde  izledimgim film veya mp3 leri bir turlu ps3 un icine kayit edemiyorum bir diger sorumsa  bir evde 2 tane ps3 varsa  diger internete baglanilabilen ps3 den o internet baglantisini nasil alabilir bizde baglanabiliiriz yardimci olursaniz sevirim kardeslerim

not  anlayabilecegim sekilde anlatirsaniz kardeslerim benim icin daha iyi olur saygilar

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    playstation um yok fakat teorik olarak ps3 de ya wifi var yada lan girişi var wifi varsa kablosuz modemin ile ps3 ün arayüzünden girerek modemi bulamak şifresini girmek gerekir wifi yoksa lan kablosunu ps3 ün arkadasina takacaksin ve nete baglanmış olacak 2 tane ps3 warsa 5 tane lan çıkışı olan modemler var onlardan alıp 2sinide baglarsın internet cafeler gibi 2 side internete baglanmış olur pc baglamaktan farkı olmasa gerek? xbox ların son sürümünde wifi var istedigin kadar xbox u tek modeme baglayabiliosn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

xbox ne oluyor onu anlamadim kardes nedemek yani

birde ps3 le nete baglandiginda  klavye veya maus takilabilirmi yoksa kendi joistik koluylami klavye kullanmak zorundayiz

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hocam xbox microsoftun ürettiği oyun konsolu. ve zannediyorum ps3e klavye takılıyo ama mausu bilmiyorum

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

acaba soyle bisey olabilirmi ps3 un onunde girisvar 1 tane o girisi coklu usb giris aparati alsam klavye ve mausu taksam islem yaparmi acaba calisirmi  boyle bisey olabilirmi kardes

imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

multiyano bunu yazdı:
    -----------------------------

acaba soyle bisey olabilirmi ps3 un onunde girisvar 1 tane o girisi coklu usb giris aparati alsam klavye ve mausu taksam islem yaparmi acaba calisirmi  boyle bisey olabilirmi kardes

-----------------------------

denemelisin usb klavye ve mause lar olduguna göre çalısıcaktır

Toplam Hit: 2313 Toplam Mesaj: 6