Ps3 Kol

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

elimde 2 tane orjinal ps3 kolu var temiz bi şekilde 2. el. satış için ikinci el fiyatı nedir ölü fiyatına satmak istemiyorum. sizden fikir almak istedim. letgoya koymayı düşünüyorum ne kadara koymalıyım?

ek soru: win10ile ps3 kolu uyumlu mu? eğer uyumluysa birini kendime ayırmak istiyorum. teşekkür ederimç

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

piyasasını bilemiyorum ama ps3 kolu windows'da kullanılabiliyor hocam.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    AntiSeptiK bunu yazdı

piyasasını bilemiyorum ama ps3 kolu windows'da kullanılabiliyor hocam.

şu 15 20 ₺ ye satılan bluetooth aygıtları iş görür değil mi? 

exp: https://goo.gl/2NAFuH

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

bilgisayarda kullanılıyorsa 50 verebilirim. Piyasası nedir bilmiyorum. Bendeki faydasının karşılığı 50 lira.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Şuana kadar sadece ps da kullanıldı. ps hdmi girişi bozulduktan sonra tamiri yapılamadığı için 3 senedir yatıyor öyle. Kaldıki kulanılırken de çok fazla kullanılmadı. En son ps 13 oynuyordu o derece .akşam fotoğraf atayım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Pc de kullanıliyorsa  51 tl

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

pc'de kullanılıyorsa 52 tl

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

geçen çakmasına 90 lira verdim :D ama internet de 70 e falan satılıyor orjinali. 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 831 Toplam Mesaj: 8
ps3 kol