folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder PS3 Ve PC İle Kullanmak İçin Monitör Tavsiyesi

PS3 Ve PC İle Kullanmak İçin Monitör Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khellix
    Khellix's avatar
    Erkek

Elimde 19" bir monitörüm var. PS3 almaya niyetlendim. Analog çıkışı varmış sadece. dvi, hdmi çıkışı olan PS3 le ve bilgisayarla kullanabileceğim

büyükçe yani 22",23" gibi bir monitör almaya niyetlendim. İnternette şöyle bi gezineyim dedim kıyas yapabileceğim hiç bir bilgim yok. Tavsiyeleriniz nedir

fiyat/performans oranı yüksek ihtiyaçlarımı karşılayak bi monitör için?

Nullum crimen sine lege
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=85506&ad=SAMSUNG+P2350+23+++SiYAH+Monitorler

Dvi çkışı vr hocam.

19' lik monitor lcdmi acaba ?
    degerlendrmek istersen bakabilirim

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khellix
    Khellix's avatar
    Erkek

elimdeki monitor samsung 920NW http://www.samsung.com/me/products/monitor/lcdmonitors/920nw.asp

burdaki bilgilere baktım PS3 le kullanabilir miyim bilemedim yeni monitör almaya karar verdim,kücük gelmeye başladı elimdeki 19 inc.

Ps3 oynabilcegim hem masaüstünü baglayabilcem monitor arıyorum.

Nullum crimen sine lege
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khellix
    Khellix's avatar
    Erkek
    arkdslarada danışdım hep samsung öneriyorlar,diger markalar nasıldır,acer fln.samsung t220, t240 fln önerdiler.Bunlar saglamıdır yoksa baska alternatiflerde mevcut mu

Nullum crimen sine lege
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Elimde Benq Fp222W H mevcut. HDMI girişinden PS3 dvı girişinden pc bağlı. eğer bulabilirsen uygun fiyata tavsiye ederim.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 1172 Toplam Mesaj: 5