folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Ps4 Pro Aldım Ama İnce Kablo Çıktı

Ps4 Pro Aldım Ama İnce Kablo Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba. 

Söylemesi ayıp dün trendyol'dan Playstation 4 pro aldım ama içinden teyp kablosu denen ince kablo çıktı. Ama incelemelerde hep kalın bilgisayar kablosu gibi bir kablo çıkıyor. sizce bir anormallik var mı?

Şu kablodan çıktı:

https://productimages.hepsiburada.net/s/4/431/9629612736562.jpg

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Hocam Ps4 Slim 1 Tb modeli var bende, yurtdışından almıştım, uyumsuz kablo ile geldi, bu göstermiş olduğun teyp kablosunu satın aldım, halen kullanıyorum herhangi bir sorun olmadı, Pro modelinde fark var mı tam olarak bilemiyorum diyecektim;

https://www.youtube.com/watch?v=PgnvHXuGAaQ 

Burada kutu açılışı yapmışlar dediğin tarzda kalın kablo gelmiş, aldığın yerde sıkıntı olabilir hocam, bir sor istersen ya da daha bilgili bir arkadaş cevap verebilirse iyi olur. 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

normal

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 939 Toplam Mesaj: 3
playstation 4 ps4 kablo ince kablo