folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ps4 Veya Ps5 İkinci El Satın Alacağım

Ps4 Veya Ps5 İkinci El Satın Alacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi yeni eve taşınıyorum Malatya'da ikinci el ps4 veya ps5 temiz cihaz arıyorum kendi evinde kullanmış satmak isteyen arkadaş varsa konuşalım .

+ L koltukta arıyorum. Malatya içinde ikinci el yine varsa konu açmıyım tekrar 

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Bir de ps alınırken dikkat edilmesi gerekenleri yazabilirseniz iyi olur.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Yeni bir ps4 kullanıcısı olarak aklımdakileri yazayım:

PS4'ün Slim yada Pro olması tercih sebebi olur. Hangi seri sessizdir, performanslıdır muhabbetini net bilmiyorum. Bendeki 2216. Sessiz. Uçak gibi xbox360'tan sonra çalışmıyor mu acaba dedim :) Sonuçta oyunlar ps4'e çıkıyor, takılma vs yaşamadım, olacağını da sanmıyorum. TV'm 1080p olduğu için de Pro'ya ihtiyaç duymadım. Pro'daki ekran kartının performansı yüksek diye biliyorum. Ancak 4K'ya 60fps'ye görüntü yetiştirecek bir sistemin de ekran kartı güçlü olmalı. Böyle dertlerim olmadığı için Slim modeli tercih ettim.

Kolların Dualshock v2 olması tercih sebebimdir. Cihazın yanında 2 yada daha fazla kol geliyorsa güzel :)
    Kollardaki joysticklerde normal pozisyonda kayma oluyor mu? Titreşimi çalışıyor mu? Ortadaki dokunmatik çalışıyor mu? Kolda büyük çizik, kırık var mı? Tuşları basıyor mu? Çok uzun süre fifa/pes oynanan kollarda aşınma hızlı oluyor diyorlar.

Cihaz açılmış olmamasını tercih ederim. . Bazen temizlik için vs açılmış olabiliyor ama işlem mi görmüş bilemeyiz. Ben açılmamış cihaz tercih ederim.

Cdromu çalışıyor mu? Eğer crack yapacaksanız usb ile yüklüyorsunuz, sorun değil. Fakat cd'li oyunla alıyorsanız yada film vs izleyecekseniz çalışır durumda olması önemli.

Vuruğu kırığı çiziği var mı? 

Hafızası en yüksek neyse onu almak faydalı olur. Hele ki crackli kullanacaksanız. Sadece fifa/pes oynayıp hayatıma devam edeceğim diyorsanız 500gb yeter de artar.

Crackli arıyorsanız şu an kırılabilen son sürüm 9.00. Buna dikkat etmek ve nasıl kullanacağımızı düşünmek gerekli: Online oynayacak mısın, oynamayacak mısın? Internetten oyun oynanacaksa zaten crack olmuyor, çünkü son sürüm olması gerekiyor. Son sürüme crack gelmiyor.

Online oynamayacaksanız bir kaç durum var;

sürümü 9.00'ın üzerinde fakat son sürüm değilse = Crack yok ancak çıkabilir, güncellemeyin. Bu yüzden cihazın yanında vakit öldürecek birkaç oyunla gelmesi önemli. Çünkü crack olmadığı için oyun yükleyemeyeceksiniz. Crack beklediğniz için son sürüme güncelleyemeyeceksiniz. Arafta kalıyorsunuz. Downgrade muhabbeti de yok.

Sürüm 9.00 ve altında ise; Cihazı 9.00 sürüme dışardan update edip crack yapın. İnternetten oyun indirip oynayın => En güzel çözüm

Cihaz son sürüm: Bu cihazı alıp, güncellemeleri kapatıp, yanında oyun vs geliyorsa yada satın alaccaksanız alın. Crack çıkana kadar bekleyin :( => Bu çözüm için uzun süre crack beklersiniz.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

P3 3 elimde var sorunsuz ama Kirikk değil, satacagım almak ısteyen olursa Pm ler, Net kesık oldugundan Gec donuyorum Kusura bakmayın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

bana da ps4 lazım

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

güncel atalım var mı satmak isteyen yada hazırda ilanı olan malatya içi elden alabilirim 

boş
Toplam Hit: 759 Toplam Mesaj: 6
ps4