Radmin Şifreyi Nereye Atıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabasan
    karabasan's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar radmin programı şifreyi nerede nasıl saklıyor? Birde program arıyorum. Bilgisayara bir program kurulduğu an hangi dizinde ne değişti ne eklendi registerde neler oldu? yani windows içinde dışında ne olup bittiğini haber verecek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaGCaN
    BaGCaN's avatar
    Erkek
    radmin makınadan girilen password leri hiç bir yerde saklamaz. sadece remote control programıdır.
    istedigin program zaten tahribat com da var download bolumunu gez bulursun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    karabasan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaşlar radmin programı şifreyi nerede nasıl saklıyor? Birde program arıyorum. Bilgisayara bir program kurulduğu an hangi dizinde ne değişti ne eklendi registerde neler oldu? yani windows içinde dışında ne olup bittiğini haber verecek.
    -----------------------------

valla o işi remote admin yapmaz.. eğer yapacak bi program bulursan banada haber ver..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabasan
    karabasan's avatar
    Erkek
    Tamam biliyoruz. Kullandığımız program. Ama uzaktaki makinaya bağlanırken şifre soruyor. Kullanığım şifre nerede kayıt ediliyor. Dediğin Regmon filemon programları register haricindekileride bulabiliyor mu? Mesela harddiskde bir yere dosya yerleştirdi. son eklenenleri arama bu işi hakkıyla yaptığını sanmıyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hates
    Hates's avatar
    Erkek
    eğer şifreyi biryere saklama yeteneği olsaydı o programın her seferinde tekrar tekrar şifre sormazdı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabasan
    karabasan's avatar
    Erkek
    Biraz yapıcı olursanız sevinirim.
    Kusura bakmayın biraz salağız anlatamıyoruz. programı makineye kurduk. şifre belirledik ve şifremizi yazdık. Sonra evden makineye bağlanacağız ip adresini gir bağlan karşında şifre şifreyi gir tamam. benim anlatmak istediğim ; yazdığımız şifreyi doğru olup olmadığını nasıl buluyor? benim yazdığım şifreyi kayıt ediyorki karşılaştırıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knoppix
    knoppix's avatar
    Erkek
    VNC kullan kardes radmin cok sacma...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabasan
    karabasan's avatar
    Erkek
    ya beni kimse anlamıyor. arkadaşın makinasına kurdular bağlanmak için zorunlu dediler. şifreyi bilmiyorum. değiştirmek istemiyorum. öğrenmek istiyorum..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AkisSoftware
    AkisSoftware's avatar
    Erkek
    senin dedigini anladim kardes.. regmonEx diye bir program vardi.. ama suan ben bulamiyorum.. tam senin istedigin gibi bisiydi.. deisen herseyi bildiriyordu. birde norton uninstalleri dene belki bu isini görebilir.. hadi koaly gele elimden gelen bu kadar.

Delphi ve Assembly Programcisi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrihak
    emrihak's avatar
    Erkek

Şimdi bende de şöyle bir sorun da var.

Karabasan ın sorununa ek olarak raminin şifresinin yazılı olduğu kısıma **** şeklindeki şifreleri okuyan programla bakıyorum ancak normal şifrenin altındaki confirmde farklı bir şifre görüyorum.

Örnek :

Settings passworda giriyorum 

Password : lkfgıkodlo     iken

confirm pass: xçmplo,sds yazıyor. İkiside aynı olması gerekirken farklı şifre yazarak nasıl kaydetme becerisinde bulunmuşlar.

Yani program bu şekilde yani farklı kombinasyonları nasıl kaydetmeye izin veriyor. Farklı farklı ***** şifre bulucu programlarla bakıyorum aynı şifreleri buluyorlar.

Çok eski bir konuyu hortlattım ama bana acil lazım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizemliyolcu
    Gizemliyolcu's avatar
    Homo
    güzel soru. bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. çoğu arkadaş yanlış anlamış soruyu. bende vnc nin şifreyi nerde sakladığını merak ediyorum. iş yerinde vnc kurulu ben girmek istiyorum ancak şifre soruyor. regeditten öğrenemiyorum. çünkü sınırlı kullanıcı. bilen varsa yazarsa sevinirim.
Toplam Hit: 5129 Toplam Mesaj: 11