folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder $RECYCLE.BIN, System Volume Information, Recyler Vürüsü

$RECYCLE.BIN, System Volume Information, Recyler Vürüsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

derdi nedir bu vürüsün kopyalama manyagı yaptı hdd sil geri geldi denemedigimiz anti kalmadı ufak tefek yazılımlar
    çare olmadı en son live xp le usbden gırdım tamamdır dıyıp tekrardan gırdıgımde aynı sorunlar devam  hdd biçimlendirme önermeyın yıne aynı öyle kaldı beraber yaşıyoruz resmen daha önce işini bitirmiş bir kahraman gerekıyor.  

$RECYCLE.BIN, System Volume Information, recyler

Beleş wireless kahramanı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

bu klasörler sistem tarafından oluşturulur virüs olduğunu sanmıyorum, $Recycle.bin shift del değilde del ile silersen aslında silmez bu klasörde depolar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

biliyom hocam ben o virusu sistemi gereksiz yere olmadık anda kasar işlemci tavan yapardı bende xp zamanında dracula virus programı vardı onla silmiştim hatırlarsam, ama öncesinde bi başka bilgisayda ne kadar flash disk, hdd varsa onları temizle sonra bilgisayarı temizle genelde hep usbden bulaşırlar internetden gelicek bi virus değil.. 

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fox89hakan
    fox89hakan's avatar
    Erkek

combofx le temizle sonra kasepersky la tam tarama yap exe uzunatılıı dosyalara trajan bırakıyo bazıları onları felan tmezlesın ondan sonra sıstemı tazele

usb guard , autorun vurus removal gıbı rogmamlar kur ve flash dısklerını felan tara

fox89hakan tarafından 06/Mar/13 17:13 tarihinde düzenlenmiştir

Döndürün dunyayı inmek istiyenler var
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

her gencin başına gelir ön belleklemede giriyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

bi de syncguid diye bi uzantı var, silinmedi gitti amk

xxx
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

live xp cd tekrardan takıp köküne gırecem bu zaman kaybına vede ugrasmama neden oluyor dıye actım konuyu söyle ufak tefek programların bıle yapabılecegı bır ıste ıste öyle kaldı sahibi bellı degıl kendısıde tekardan sormakta fayda var bu vürüse parmak atabılen oldumu daha önce

Beleş wireless kahramanı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    adama bunu yazdı

live xp cd tekrardan takıp köküne gırecem bu zaman kaybına vede ugrasmama neden oluyor dıye actım konuyu söyle ufak tefek programların bıle yapabılecegı bır ıste ıste öyle kaldı sahibi bellı degıl kendısıde tekardan sormakta fayda var bu vürüse parmak atabılen oldumu daha önce

Virüs hdd'ye bulaştığı için işin çok zor.

Formatın bile çare olmadığını söylüyorlar, yine geliyormuş....

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Asagidaki linkte yazanlari dene bakalim isine yarayabilir..

http://guides.yoosecurity.com/how-to-remove-recycle-bin-virus-trojan-horse-manual-removal-instructions/

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

o dosyalar sistem geri yükleme dosyaları degilm i  sistemi geri yüklemeyi kapatırsan kaybolur diye biliyorum 

imza
Toplam Hit: 2988 Toplam Mesaj: 10