Reddedilmek Mi Terk Edilmek Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prodhiphop
    prodhiphop's avatar
    Erkek

Yarım saat önce beklediğim gibi bir şekilde reddedildim aslına bakarsanız şu yaşta nasıl oluyorsa sanki dünyanın bütün iyisini güzelini bokunu pisliğini görmüşüm gibi geliyor bazen. O yüzden ilginç gelen şey ne yaşasam ne görsem koymuyor eskisi gibi direk onunla ilgili fikirler düşünceler ve çıkarımlar geliyor aklıma. Düşünürken (aslına bakarsanız baya bir şeyler düşündüm de) aklıma bir şey takıldı ikisini de yaşamama rağmen daha önce hiç aklıma gelmemişti. Reddedilmek mi daha çok koyar terk edilmek mi sizin görüşleriniz neler?

Yok olmak evrene yapabileceğimiz en büyük iyilik.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

terk edilmek. daha çok umut bağlamış oluyorsun.

reddelimek çok üzmemeli çünkü başlamamış şey bitemez zaten

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

ulan bi kere terk edilmek yerinee

5000 defa red yiyeyim amk o kadar da iddialıyım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

terk edilmek daha çok koyar o kadar çok koyar ki kıyası bile yapılmaz.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

terk edilmek daha çok koyar o kadar çok koyar ki kıyası bile yapılmaz.

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prodhiphop
    prodhiphop's avatar
    Erkek

kusura bakmayın sınavlar yüzünden giremedim yazdıktan sonra genel olarak fikirler terk edilmek yönünde demek ama öyle düşünenler kendi kafalarındaki sebepleri de yazarlarsa daha hoş olur :D

Yok olmak evrene yapabileceğimiz en büyük iyilik.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Bundan 5 yıl önce ben terk ettim. Hacım inan bana o terk etseydi bu kadar koyar mıydı bilmiyorum? Doğru karar mı verdim die hep düşünüyor insan. Gerçi ondan sonra başka kimse olmadığı için muhtemelen bu kadar çok düşünecek vaktim oldu :))) ama ne bilem söyleyesin geldi işte. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Moruk bi hatun vardı onun için ne badireler atlattım bi bilsen değermi bilmem ama neyse, Bi yaz günü şuanda kullladığım masada otururken  bana;

-Asil senden sıkıldım istemiyorum dedi..

ve bitti...Onun için bitti gel birde bana sor :) Konuyla ne alakası var dersen kafana takma giden gitmiştir hacı...

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Hicbiri
    (forever alone :))

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

Reddedilirsen hiç bir şey yaşamamış olucaksın ilerde bir anın olmayacak gülüp geçemiyeceksin ama terkedilirsen anın olucak yaşanmışlıklar tecrübeler vs böyle düşünürsen tabi ki terk edilmek ama böyle düşünmek zordur düşünmek istemez insan o yüzden terk edilmek daha kötü der bana kalırsa red daha berbat

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Seçenekler birbirini hiç zorlamıyor terk edilmek açık ara birinci

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 924 Toplam Mesaj: 11