folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Renault Trafic Transporter Ctiyvan Ticari Araba Önerisi

Renault Trafic Transporter Ctiyvan Ticari Araba Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bir kaç aydır aracımı değiştirmeyi düşünüyorum mevcutta 2004 Renault trafic kullanıyorum memnunum model düşük yükseltmemin sebebi araba yorgun birde elimde sermaye olması açısından 2015 model ttansporter ctyvan 5+1 yada trafic almayı düşünüyorum elektrikciyim mevcut arabamı 2008 de 130 binde almıştım şimdi 245 binde transpprter vergileri yüksek ciddi derecede motor hacmi yüzünden trafic motor hacmi düşük mtv düşük yani 140 ps transporterle trafic arasında kaldım acıkcası bilen arkadaşlardan kullananlardan tavsiyelerini eksilerini söyleyebilirler mi şimdiden teşekkürler 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

mitsubishi L300 ölümüne yükle banamısın demez.

bende de reno traffic hyundai h100 var ama L300 tadını hiç vermiyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

H100 l300 olmaz üretimde değil şu an l300 ler ikisi arasında kaldım 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek

merhaba bence traffic al trasnporter hem pahalı hem reno grubuna gore cok yakar parca konusunda pahalıdır ama bu demek olmuyokı reno ucuz onunda pahalı mekanık bılındık parcaları ucuzdur dıgerlerını pahalıdır yan sanayısı var ama cogu parcaları problem cıkartır wv grubu guzel surus yonunden konfor yonunden ama bunları bıreysel olarak takmıyorsan reno derım en basıtınden dolmus taksılerde bıle var 500 bını rahat gorur bakımlı kullanırsan ama model yılı mınumun 2012 olsun 

gizlice
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dizzy
    Dizzy's avatar
    Erkek

Transporter çok yakar hocam 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

iveco daily ? hem hacim artar. 

reno master uzun şasi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Yeni torba yasası ile 1.9 motor ttansporter mtv si 3957 lira trafic 1.6 motor mtv si 1200 lira fakat ticarileride 1.6 cift turbo ne kadar verimli olur endişem bu 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Transporterin konfor ve motor olarak rakibi yok.  Dayım da hem merso vito var hem transporter 

motor gücü olarak da konfor olarak da tokatlar.

Toplam Hit: 1038 Toplam Mesaj: 8
güvenlik güvenlik transporter trafic verim sağlamlık