Renkli Yazıcı İhtiyacımız Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhabalar bu tür konuları açmaktan rahatsızlık duyuyorum ama açmak zorundayım keşke bütçem olsa da kendim gidersem, belki birinin ihtiyaç fazlası kullanmadığı ürünü vardır paylaşmak ister diye konu açıyorum.

Daha önce Gaziantep - Nizip - Sekili Ortaokulunda idim bu sene başı oradan ayrılıp eş durumu ile Kars - Sarıkamış'a geldim. Nizip'te iken yardım konusu açmıştım sağolsun arkadaşlar yardımda bulunmuştu.  Şimdi bir tane renkli yazıcıya ihtiyacımız var eski yeni marka model farketmez çalışsın iyi kötü çıktımızı versin yeterli. Eğer elinde ya da çalıştığı iş yerinde kullanılmayan ihtiyaç fazlası çalışan bir yazıcınız varsa talibim.

İlgilenenlere şimdiden çok teşekkür ederim.

Not olarak eklemek isterim "MEB vermiyor mu, Öğretmenler alamıyor mu" şeklinde düşüncelerini paylaşmak isteyenlere peşinen cevap vereyim, gerçi milli eğitim ile alakası olan arkadaşlar bilir  MEB neredeyse hiçbirşey vermiyor, öğretmenlerin maaşları geçimlerini anca idare ettiriyor malesef ondan bu konulara girmek istemiyorum diye baştan belirtmek istedim.

Bu arada daha önceki konularımın linkleri altta

https://www.tahribat.com/forum/bir-tesekkur-bir-fikir-yardim-249547

https://www.tahribat.com/forum/koy-okulu-icin-ekran-yardimi-243490

eyuperol tarafından 16/Ara/21 13:32 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hocam linkedinde paylasirsan bunu yardimci olmak isteyen bir firma kesin cikacaktir.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam bence bulunduğun şehrin var ise organize sanayisine git müdür-patron kim varsa tüm yerlerde görüş, okulun böyle ufak tefek ihtiyacları var de listeden birini seçsin karşılasın. Mutlaka olumlu sonuc alırsın.

Elimde renkli yazıcı vardı geçen çok yere sorup tamir ettiremeyince attık mq :S

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocalarım önerileriniz için.

dcpromo hocam Kars'tayım yeni geldim organize sanayisi var mı bilmiyorum da çokta umutlu değilim bu konuda.

yolbulucu dediğin platform da paylaşacağım umarım dönüş yaparlar . ha bilen eden varsa şunları Bunları etiketle dediğiniz insanlar varsa yazarsanız  bende onları da etiketlerim.

Tahribat ailesi için konu güncel olduğunu belirtmek isterim konuyu yeni görecekler diçin bu notumu da düşeyim. 

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
Toplam Hit: 562 Toplam Mesaj: 4
yazıcı yardım renkli