Ricoh Türkiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Bir süre önce Ricoh Türkiye'de işe başladım kurumsal çözüm arayanlara elimden gelen desteği verip en uygun rakamlar ile karşınıza çıkmak isterim. Fotokopi makineleri ve sarfları hususunda aklınızda bulunmak isterim. 

Ayrıca Printronix markasının distribütörlüğünüde almış bulunuyoruz Line Matrix yazıcılar , barkod okuyucu ve yazıcılar hususunda da yardımcı olabilirim.

Dip not: Ricoh ve Printronix markaları dışında herhangi bir marka ile çalışmıyoruz Yetki Belgelerimiz ile Türkiye Distribütör kanalıyız. İlginize teşekkürler.

Keep Going !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hayırlı uğurlu olsun hoca =)

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Comnet=CMT637DQU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hangi firma ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Öncelikle hayırlı olsun.

Sana bi öneride bulunabilirim. Şu anda basit yazıcılar konusunda okullarda furya halinde satın alınan HP 1100 ya da 1102 serisi var ki, hakkaten eşek yüküyle iş yapıyo bu yazıcı. Fiyatları da 170-220 aralığında. Benzer, hatta daha düşük fiyata, siyah baskı yapabilen kaliteli bi yazıcı ile ilgili okullara bilgilendirme broşürü gönderirsen sanırım iyi bişey yapmış olursun. Okul listelerini MEB sitesinden edinmek mümkün.

Fakirler Ölsün...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

underzero hocam OFİSTEKNİK

kazasker1 bir çok okul ile görüştüm aslına bakarsan çoğu kütüphanelerinde fotokopi odaları tadında çalışmaya başlamışlar fakat diğerleri dediğin gibi hp nin esiri olmuş mantık şu şekilde yürüyor alırken en ucuz fiyat gel gelelim ardından makine parası kadar toner ya da kartuş paraları ödemeleri gerektiğinin farkında değiller bürokrasinin anlaşılamayan duvarları içerisinde kendimizi harap ediyoruz işin gerçeği. o yüzden şu sıralar okulları biraz durdurdum hemde ödenekleri gelmişken.

Keep Going !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Arkadaşlar küçük bir duyuru daha atayım istedim

Printronix Markasının'da Türkiye distribütörlüğünü almış bulunuyoruz.

Barkod okuyucu ve yazıcı aynı zamanda Lime Matrix yazıcılar hususunda seve seve yardımcı olmak isterim. 

Dipnot: Distribütörlüğü yeni aldığımız için gerçekten çok uygun rakamlar söz konusu.

Keep Going !
Toplam Hit: 2435 Toplam Mesaj: 6