folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Rtsp Protokolü ( İp Kamera İçin ) K.Adı Ve Şifre Sniff Etme

Rtsp Protokolü ( İp Kamera İçin ) K.Adı Ve Şifre Sniff Etme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

hacılar selam

çocuğun odaya invidyo gamera taktım, kurulumu yapıp kamerayı görüntülemek için adamların sistemde hesap oluşturup kamerayı ekliyorsun. Aman tanrım didim, şart mı ulan bu yani, sonra bir baktım ki uzaktan izleme için sistem adamların sunucudan videoyu gönderiyor falan bu cok sıkıntı, özel yaşam 0 a*q. Biri sunucuları patlatsa anasını ağlatacak tüm kameralar adamların ellerine geçecek

Mobilde kamera ile  aynı ağ üzerinde iken veri transferini localden yapıyor, ama pcden adamların siteye girince haliyle stream adamların sunucuları üzerinden akıyor

Hemen pcye bluestack kurup açtım wiresharkı, aldım rtsp urlyi vlcye yapıştırdım benden kullanıcı adı şifre istedi bu kullanıcı adı şifreyi nasıl öğrenirim ?

Headerda yazmıyor sanırım encode edip gönderiliyor, adamların sistemde oluşturduğum k.adı ve şifreyi zaten kabul etmiyor, nasıl çözeriz bu işi pcden yerel ağ üzerinden direk kameranın rtsp urlsini vlcye yazarak izlemem gerekiyor, nasıl bulurum bu k.adı ile şifreyi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

apk yı decompile et.

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Kamera üreticisi veya teknik desteğe mail at, daha önce arkadaşım bu sekilde almıştı rtmp bilgilerini. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kralsam
    kralsam's avatar
    Erkek

Hesap oluşturmadığında şirket sunucusunun erişemediğinden emin misin ? Göz ardı etme istersen.

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur. (Hz Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

Rtsp @ vs bişeylr varsa orda kullanıcı adı ve şifrede oluyırdy. O alana baksan bulabilirsin

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
Toplam Hit: 10657 Toplam Mesaj: 5
rtsp