folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder S Sport Kanalından 1 Aylık Üyelik Ücretsiz Kazandım

S Sport Kanalından 1 Aylık Üyelik Ücretsiz Kazandım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar bu s sport kanalı ücretli galiba kanalı izleyebilmek için ödeme falan gerekiyor. ben nerde hatırlamıyorum ama bi yerde anket doldur kazanırsan ücretsiz üyelik verilecek gibi bir anket doldurduğumu hatırlıyorum. kazanmışım (: 

ama işte sitesine girdim. öyle üyelik ve ödeme için illa banka hesabı istiyor. benim ziraat bankasında hesabım var ama sadece emekli aylığımı almak için açtırdık. hiç ne havale, eft falan gerekmediği için ve benim durumum yüzüne bizimkiler beni banka işlerine pek bulaştırmadığı için banka bilgilerimi hiç bilmiyorum. kart numarası falan. 

bu s spor kanalı için anladığım kadarıyla illa banka hesabı istiyor. benim 1 aylık üyelik kazandığım bilgilerim var bilgilerimi görüyor ama sayfada illa banka hesabı bigileri istiyor. kazandığım üyeliğim; Sipariş Özeti

Paket Ücreti₺ 18.64
    %18 KDV₺ 3.35
    Toplam₺ 21.99
    Özel İndirim₺ 21.99  ₺ 21.99
    İndirimli Toplam₺ 0

KART NUMARASI
    < id="payment_CardNumber" class="-elem myblock--elem m-btm-1 payment_card" style="width: 272px; appearance: none; height: 48px; border-radius: 5px; outline: 0px; padding: 0.3rem 0.5rem; margin-bottom: 1rem;" autocomplete="off" maxlength="19" ="text" data-v-64ba4a12="" />
    < id="mmyy_number" class="signup- -elem myInline--elem payment_card" style="display: block; width: 130.547px; appearance: none; height: 48px; border-radius: 5px; outline: 0px; padding: 0.3rem 0.5rem;" autocomplete="off" maxlength="5" ="text" data-v-64ba4a12="" />
    < id="cvv_number" class="-elem myblock--elem m-btm-1 payment_card" style="width: 130.547px; appearance: none; height: 48px; border-radius: 5px; outline: 0px; padding: 0.3rem 0.5rem; margin-bottom: 1rem;" autocomplete="off" maxlength="4" ="text" data-v-64ba4a12="" />
    < class="signup- -elem myInline--elem" style="display: block; width: 130.547px; appearance: none; height: 48px; border-radius: 5px; outline: 0px; padding: 0.3rem 0.5rem;" autocomplete="off" ="text" data-v-64ba4a12="" />

bana linki yollayım hayrına banka bilgilerini girip benim özel indirimimle üyeliğimi tamamlayıp üyelik açabilecek birini arıyorum (: bu ÜCRETSİZ 1 aylık bilgilerimi bu arkadaşla paylaşabilirim (

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

dolandırılıyorsun. senden para almayacak adama kart bilgilerini niye veriyorsun. linki at buraya bakalım. zaten oradan buradan korsan bulup izliyorsun 1 aylık s sport'u ne yapacaksın?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hayırlı dolandırılmalar diliyorum.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

gönderen; 

kampanya@bulten.ssportplus.com

https://app.ssportplus.com/ linkinden giriş yapmamı istiyor.

https://app.ssportplus.com/membership#package paket seçimi burdan. aynı sayfa üzerinde; 

Paket Ücreti₺ 18.64
    %18 KDV₺ 3.35
    Toplam₺ 21.99
    Özel İndirim₺ 21.99  ₺ 21.99
    İndirimli Toplam₺ 0 

bilgilerim var.

kampanya kodum 1 şubat 23:59 tarihinde sona eriyormuş.

hala dolandırılıyor muyum?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

https://forum.donanimhaber.com/ucretsiz-ssport-plus-uyeligi--151535456 

muhtemelen buradaki anketi doldurdun o yüzden geldi. ssport ara sıra ücretsiz üyelik veriyor kredi kartından 1 tl çekip iade ediyor. 1 aylık  süre bitince paketi iptal etmediysen aylık ücreti çekiyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Eğer ssport sanal kartı kabul ediyorsa internet bankacılığına giriş yap sanal kart oluşturup size verilen kart numarasıyla kayıt yaparsınız. Limiti 5 TL yaparsınız

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şok marketlerde Tosla kart var 5 lira. Bu tip riskli işler için onlardan alın. 

Güvenmediğim siteye sanal kartımı bile yazmam. 

mkyb tarafından 29/Oca/22 15:56 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Bilgisizler atlamış hemen. Yok dolandırıcılar evine haciz getirecek.

Bu ssportun ara ara dağıttığı 1 aylık üyelik. ziraat varsa kartlarım/sanal kartlarım/sanal banka kartından açın 3 5 lira atın içine üyeliği açın 1 gün sonra silin kartı ya da limiti 1 lira yapın. Keyifli izlemeler ssport iyidir. 

Yapamazsan mailini bilgileri at kendi kartımla yaparım reis sıkıntı yok.

seyhzade tarafından 29/Oca/22 16:19 tarihinde düzenlenmiştir

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    seyhzade bunu yazdı

Bilgisizler atlamış hemen. Yok dolandırıcılar evine haciz getirecek.

Bu ssportun ara ara dağıttığı 1 aylık üyelik. ziraat varsa kartlarım/sanal kartlarım/sanal banka kartından açın 3 5 lira atın içine üyeliği açın 1 gün sonra silin kartı ya da limiti 1 lira yapın. Keyifli izlemeler ssport iyidir. 

Yapamazsan mailini bilgileri at kendi kartımla yaparım reis sıkıntı yok.

hemen atıyorum hocam sağolasın. ziraat bankasında hesabım var ama işte benim durumdan dolayı banka işlerine bulaştırmıyor bizimkiler.

Toplam Hit: 839 Toplam Mesaj: 9
s sport kanalı