folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder S-Video Çıkışından Tv Ye Görüntü Aktarma(Yardım)

S-Video Çıkışından Tv Ye Görüntü Aktarma(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek
    hacılar sorun şu s-video çıkışından tv ye görüntü aktaracaktım.taktık kabloları restart çektim pc yigörüntü geldi sonra windows açılırken geri gittiher seferinde aynısını yapıyor.acababenim pc nin ayarındamı bişey var.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoLeRo
    BoLeRo's avatar
    Erkek
    aynısının tıpkısı banada oldu :P bilen varsa anlatsın yav

kimisi sahilde uzanmanın hayalini kurar, kimisi sahilde uzanır hayal kurar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek
    yardımcı olcak kimse yokmu?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

masaüstü/sağ tık/özellikler /ayarlar/  veyahut  ekran kartınızın kendi menüsünden

monitörü seçiyorsunuz değil mi?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

kardeş ben nvidia kullanıyorum onun ayaralrında var ikinci monitör olayın seçiyorsun tv olarak otomatik algılıyor renk sisitemi olarak pal seçiyorsun.. Yalnız beni tvde scart girişi vardı skart adaptörde de s girişi ve kompozit giriş de vardı. S girişi problem çıkardı siyah beyaz resim verdi.. Kompozit adaptörle bağladım bir problem olmadı..

Edit büdüt: başka bir tv yada ekran kartı ile de dene tv ya da ekran kartı ile sorun da olabilir sürücünü güncellemeni öneririrm.. Kablolarda da bir problem olabilir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    birde kablo mesafesi uzun olmasın ona bak artı ekran çözünürlüğünü 800/600 yap dene

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    26metrelik kabloyla bile tvye görüntü çektim. nvidia nın kendi ayarlarında var, gayet kolay oluyor. ancak kablonun oldukça kaliteli olması gerek. şu anda 3ytl lik bir kabloyla 1 metreye siyah-beyaz görüntü aktarıyorum. hiçbir sorun olmuyor ve işimi de görüyor. ekran kartın ati mi nvidia mı?

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LORD_KING
    LORD_KING's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Konuyu Yeniledim Kusura Bakmayın Ama 

Elimde bir adet VGA dan S-Videoya dönüştürücü kablo 
    http://img688.imageshack.us/img688/8...enshot3gqn.jpg ) var ben PC den 
    Televizyona (VESTEL SD Tüplü TV) Aktarmak İstiyorum Ekran Kartım ATI Radeon HD 4600 Serisi 
    ama bir türlü olmuyor.Ekran Çözünürlülüğünü 640 x 480 yaptım olmadı 800x600 yaptım olmadı 
    bu hususta bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi acaba ?

Toplam Hit: 2015 Toplam Mesaj: 8