folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Güvenli Sağlam Yeni ICO | Yolun Başı Fırsatı

Güvenli Sağlam Yeni ICO | Yolun Başı Fırsatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

merhabalar müridler, yerli ve yabancı gruplarda rastladığım henüz çok yeni olan teknoloji ve hedefi ile yerli ve yabancı coincileri cezbeden neidüğü belirsiz olan (bence) değişik bir ico. Çok bir bilgim yok artık parasızlıktan ben de bu tür yolun başı olan icodur koindir bilmem ne cart curt kovaliyorum.  Üye oldum saadet zinciri tarzı ref getirdikçe kazandırıyor sanırım  tam anlamasam da henüz az üyesi varken (44615 kişi) üye olmak lazım. Amacım benim gibi fakir koin ico  takipçilerine öneri vermektir. Sitede cayır cayır ref verliyor ben de verecem ister refden ister normal üye olun siz bilirsiniz.  İlk ve son önerimdir.Bunu da paylaşmasamıydım acep neyse okadar yazdım... Biraz elimizde bulunsun bundan da 3- bşiler bakarsın 2030 da patlar :D :D

ek : haber neyim olursa gelişme bilmem ne alta yorum atacam. Takipteyim bunu

Token satışları 7 Şubat 15:00 itibari ile başlayacaktır.

Site içinde anlatım var göz gezdirin.

An itibari ile 96.000 in üzerinde üyesi var sistemde.

Ref Link :)

https://www.theabyss.com/invite/cvyhbw

Normal Kayıt :/

https://www.theabyss.com/

Abyss Telegram Grup Link

https://t.me/theabyss_tr

_________________________________________________________________________________________________________________________

7 Mart a ertelendi satış. Üye sayısı hızla artmakta.

_________________________________________________________________________________________________________________________

BİLGİ

--- Abyss TR Telegram Grubundan Alınan Bilgidir ---

1 ETH = 5000 ABYSS, 1 ABYSS = 0.0002 ETH, Asgari katkı 0.1 ETH, İlk 7 gün için maksimum 10 ETH bireyse cap var, 8. gün max.yatırım sınırı kalkıyor, BNB ve ETH ile yatırım yapılabilir. Toplam Token arzı 609,5 Milyon ve tokenlerin %60'ı satılacaktır, satılmayan tokenler yakılacak. Katılım Esnasında 60 Gwei isteğe bağlıdır ama yüksek tutmanınızı öneririm 10 dolar civarı olur, ayrıca 200.000 GAS şarttır.

- Tokenler hemen hesaplara gönderilecektir, Referans programı bonus tokenleri, Token Satışı (DAICO) kapatıldıktan sonra, 7 gün içinde ödenecektir.

- Sadece Private key'e sahip olduğunuz cüzdanlardan yatırım yapmalısınız (mew tavsiye edilir)

- ABYSS için 3 adet Hard Cap var: Uluslararası 30.000 ETH - ABD 20.000 ETH - 50.000 ETH Toplam Hard Cap

:zap::zap:zap:
    7 Mart'tan önce kaydolduysanız, ilk alışverişinizde % 3 alırsınız.
    Bonuslar, satış gününe bağlı olarak.
    1. günde bonus % 25'dir.
    2. günden 7. güne kadar bonus % 15'dir.
    8-22 gün aralığı bonus % 10'dur.
    23. gün 40.gün aralığı bonus % 5'dir.
    41+ günde bonus yok.

- KYC'yi geçmeniz gerekecek. Ve KYC ile ilgili tüm bilgiler yakında gelecektir.
    - Ayrıca, ABD katkıda bulunanlar için SEC akreditasyonu gerekiyor. ABD'de akredite edilmiş yatırımcı olarak değerlendirilmek için, son iki yıl için 200.000 USD geliriniz veya varlıklarınızın 1 milyon $'dan fazlasının olması gerekir.

- Satış 7 Mart'ta başlıyor, 15:00 UTC Yani bize göre 18:00

- Proje Soft Cap seviyesine (5.000 ETH) erişemezse, tokenler kilitli kalır ve bir kullanıcı cüzdanından diğerine aktaramaz.

- Token Satışından sonra tokenlerin kilidi açılır

- Sadece ICO değil, dünyanın ilk DAICO'sudur.Satış sonuna kadar tokenler kilitli olacak

- Tokenler yardımcı program tokeni olduğunda herhangi bir getirisi yok (temettü gibi).Sadece referans sistemiyle gelir elde edilebilir
    Abyss tokenlerini platformdaki satın alımlar için kullanabilirsiniz. Abyss tokenlerini kullanarak fiat para ile yapılan ödemelerin aksine, platform da indirim elde edersiniz. Bu, tokenleri fiat para biriminden daha avantajlı hale getirir ekstra istikrarlı bir talep yaratır.
    - Ayrıca, tüm token sahipleri için ek fırsatlar sunmayı planlıyoruz.
    - ABYSS tokenleri, platform çerçevesinde arkadaşlarınıza serbestçe aktarılabilir veya borsa hesabına çekilebilir. Platformun gelişmesiyle birlikte Abyss tokenleri için daha fazla seçenek eklenecektir.

Airdrop yoktur var gibi gösterenler sahtekardir, referans sistemin de referansinizla üye olanlarin alimlari üzerinden token kazanırsınız.

dcpromo tarafından 02/Mar/18 16:00 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

yazı yazdığımdaki üye sayısı 44615 idi 10 saat sonraki üye sayısı 45337. 10 saatte 700 kişi ortalama üye oluyor. Bilginize.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

yazı yazdığımdaki üye sayısı 44615 idi 10 saat sonraki üye sayısı 45337. 10 saatte 700 kişi ortalama üye oluyor. Bilginize.

Bir gün herkes seni ciddiye almadığı için üzülecek. Eve geçeyim üye olacam bende

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

üye oldum öğrenince yaz biz de bilelim neymiş. oyun serverı gibi birşey heralde

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    eengineer bunu yazdı

üye oldum öğrenince yaz biz de bilelim neymiş. oyun serverı gibi birşey heralde

sitim gibi bişilerden bahsediliyordu da işte zaman oldukça bakmaya çalışıyorum.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Bilgi Update :

Blockhain teknolojisidir. Scam ICO ların çokluğu ve güvensizlik ortamından dolayı DAICO diye bir sistem duyuruldu. Bunu etherium un kurucusu Vitalik bey yaptı. İşte bu güvenli (diğerlerine nispeten) sistemin yaniDAICO nun ilk ico su da The Abyss olacak. 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Henüz 2.5Gün oldu büyük bir hızla üye artışı devam ediyor. İlgi bayağı var. Genel konusulan yerlerde pek bilgi yok güncel bilgi kovalıyorum.Başka takip ede varsa yazsın bu koin güven meselesi yüzünden ilgi görecek gibi ...

2 şubat - 44615 üye

5 şubat - 50700 üye.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Henüz 2.5Gün oldu büyük bir hızla üye artışı devam ediyor. İlgi bayağı var. Genel konusulan yerlerde pek bilgi yok güncel bilgi kovalıyorum.Başka takip ede varsa yazsın bu koin güven meselesi yüzünden ilgi görecek gibi ...

2 şubat - 44615 üye

5 şubat - 50700 üye.

kardeş refinle üye oldum hadi bakalım şurdan vurak milyonu

Anıl
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Takip ediyordum. Fiyata göre alınabilir takipteyiz. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

2 şubat - 44615 üye

5 şubat - 50700 üye.

kardeş refinle üye oldum hadi bakalım şurdan vurak milyonu

teşekkürler hocam. İyi bir çizgisi var bozmassa güzel kazandırır gibi duruyor. :)

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Takip ediyordum. Fiyata göre alınabilir takipteyiz. 

Telegram gruplarına da katil hocam. Link Arıcan konuya . Üye sayısı hızla artıyor

next next next install
Toplam Hit: 3542 Toplam Mesaj: 21
yeni coin ico koin