folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Saddamın Ölüm Yıldönümü Ve Iraklılar

Saddamın Ölüm Yıldönümü Ve Iraklılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

Irak'ın devrik lideri Saddam Hüseyin'in asılmasının birinci yıldönümünde yüzlerce kişi mezarına akın etti. Çocuklar, "Canımız kanımız sana feda olsun" sloganları atarken, bazı kişiler öfkeli konuşmalar yaptı. 

Aralarında öğrencilerin de bulunduğu yüzlerce kişi, Saddam'ın doğum yeri Tikrit'in Avca köyündeki mezarını ziyaret ederek çiçekler bırakıyor.

Çocuklar, "Canımız kanımız sana feda olsun" sloganları atarken, bazı kişiler öfkeli konuşmalar yaptı. Bir Iraklı, "Saddam'ın ölümünün çözümün bir parçası olmasını dilemiştik ama sorunun bir parçası oldu" dedi.
    Bu arada Irak'ta güvenlik güçleri, Saddam Hüseyin'in asılmasının birinci yıldönümü nedeniyle muhtemel olaylara karşı alarm durumuna geçti.

ABD'nin Irak'ı işgal ettiği 2003'te iktidardan uzaklaştırılan Saddam Hüseyin, 1982'de 148 Şii'nin öldürüldüğü Duceyl katliamı davasında insanlığa karşı suç ve savaş suçundan idama mahkum edilmiş, cezası 30 Aralık 2006'da asılarak infaz edilmişti

bağdat düştüğü gün abdlilerin yıktığı saddam heykeli üstünde tepinenler şimdi saddam saddam diye ağlıyorlar... müstahak diyorum burdan ıraklılara

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    ırak'lılar saddam'ı çok arıyacaklar çooooook...

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Tikrit'de doğdu/Bağdat'lı Oldu,Helal Olsun Sana,Saaaddam Hüseyin,Saaddam Hüseyin

Çekil,Önümden Çekil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    yaw bunlar nebiçim insanlar zaanında adamın arkasında etmedikleri kalmadı şimdi saddam diye aglıyorlar eeee gelen gideni aratırmış

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

benim ulkemın baskanı ulkeme zarar vercek bende gıtcem onun mezarına cıcek bırakacam si@ ...

Gider işerdim amk!!

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

eğer başta şii ler olmak üzere direnişçiler olmasaydı .gelecek yüz yıla conilerin torunları olarak girerlerdi .

allah savaşmayı emretmiş işte orda "bulduğunuz yerde öldüreceksiniz"  orası savaş meydanı..

(bazıları) petrol gelirlerini halka dağıtacak bir bay başkan  ve

yiyip içip göbek kaşıyarak sürdürecekleri bir hayat arıyorlarlardı .baş parmağımı işaret ve orta parmağımın arasına koydum burdan o ıraklılara gösteriyorum!!!! alın size rahat bir hayat   !!!!

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 3020 Toplam Mesaj: 6