Safaride Mobil Reklamları Engelleyin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bildiğiniz gibi ios 9 ile birlikte safariye artık tarayıcı eklentileri kurabiliyoruz bunlardan en önemlisi mobil platformda %50 ye kadar veri tasarrufu sağlayan adblok eklentilleri şimdiye kadar jb li iphone lar yada adblock plus tarayıcı ile bu işi halledebiliyorduk , artık jb yapmadan ve tarayıcı kurmadan direk safari hızında reklamları engelleyebilirsiniz.

cihazınız da ios 9 yüklü degil ise kurun

appstore dan crystal i kurun 

https://itunes.apple.com/app/id1022177308

uygulamayı kurduktan sonra 

-Ayarlar 

--Safari

---İçerik Engelleyicileri 

----Crystal i aktif edin.

Test ettim onayladım hiç bir problemi yok , mynet hurriyet shiftdelete donanimhaber gibi sitelerde sorunsuz çalışmakta. 

Not : Safari için hiç bir eklenti kurmadıysanız içerik engelleyiciler menüsü sizde görüntülenmez , apple eklenti kuruldukça menüde çıkacak şekilde ayarlamış.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Bende android var ama yinede sagol. Bilgilendirmek guzeldir. Ellerin dert gormesin... :)

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam birazdan kurarım...

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..