Sagem Spiga

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

Temiz uygun yollu sagem spiga arıyorum satıcak hediye edecek olan var mı ? ürünü bilmeyen netten arastırabilir mükkemmel bi cihaza benziyo 

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

512 ram varmış çok az değilmi biryerden sonra işkence olur gibi ikinci el gm 4 telefon al daha iyi :)

havada durdum,şahitlerim var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

sitem olarak aynen ama onun öyle farklı bi havası var.. zaten kendim için değil ufak bir cocuğa hediye etmek istiyorum.. tekrardan up olsun

Evrim içi mürit..laugh is live..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tabletlerin yeni yeni piyasaya çıktığı 2010'da çıktı bu tip bilgisayarlar ama tabletlerin kullanım kolaylığı karşısında tutunamadı. Bunların en iyisi Fujitsu UH900'dü. SSD ile geliyordu.

Tasarım olarakta en iyisini Sony üretmişti :

https://www.youtube.com/watch?v=t4XpaKFMZ3A

Gerçi tabletlerde öldü artık. Akıllı telefonlar eskiden ufaktı tablete ihtiyaç vardı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1016 Toplam Mesaj: 4
satılık sagem