folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sağlık Sigortası Ve Mezuniyet İle Alakalı Bir Soru

Sağlık Sigortası Ve Mezuniyet İle Alakalı Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blitz
    Blitz's avatar
    Erkek

iyi günler ahali. bu sene üniversiteden mezun oldum peder öğretmen onun üzerinden sağlık sigortam vardı (okuldan çıkışı falan almadım daha). önümüzdeki alese hazırlanıyorum öyp ile doktora kadrosu almayı planlıyorum tamam ben sınavı oldum diyelim de kadro ne zaman açılır tam belli değil o zamana kadar işe girmeyi düşünmüyorum. şimdi okul bittiği için pederin sigortadan yararlanamayacağım bu sigorta sgk falan işlerinden anlamadığımdan soruyorum şimdi ne yapmam gerekiyor sigorta primi mi ödeyeceğim yoksa başka bişey mi nasıl bi yol izlemem gerek anlayan arkadaşlar bir yol gösterirse sevinirim.

validen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

hocam öyp ile nasıl doktora kadrosu alıyorsun ya :)

öncelikle şöyle olacak. Lisansdan mezun olacağını varsayarak söylüyorum 25 yaş civarısın sanırım sen mezun olunca babanın üzerinden de malesef sigortadan yararlanamayacaksın oturduğunuz evdeki geliri hesaplattırıp çıkan bedeli her ay ödeyeceksin. İşe başlarsan zaten sigortan ödenmeye başlayacağı için sorun kalmayacak.

Love is nothing without fucking.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blitz
    Blitz's avatar
    Erkek

hocam yaş 23. bizim bölüm tezsiz yüksek lisans olarak bitiyor işte diplomalar yüksek lisans diploması oluyor o yüzden.

validen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Blitz bunu yazdı

hocam yaş 23. bizim bölüm tezsiz yüksek lisans olarak bitiyor işte diplomalar yüksek lisans diploması oluyor o yüzden.

dis hekimligi veteriner fakultesi tip fakultesi yuksek lisans diplomasi verir.

ortalaman belirli bir seviye uzerindeyse sanirim tez de yazmayip direkt doktorayq basliyordun galiba cok olsu ustunden tam.hatirlamiyorum.ama o tarz birseydi.

doktoraya baslasanda devlet issiz algiliyor ogrenci algilamiyor hepimizin sorunu bu zaten

hipokondriyak tarafından 15/Eyl/15 12:23 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

edit yanlış anlaşılma oldu

Bonibon tarafından 15/Eyl/15 12:41 tarihinde düzenlenmiştir

om mani padme hum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blitz
    Blitz's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

hocam öyp ile nasıl doktora kadrosu alıyorsun ya :)

öncelikle şöyle olacak. Lisansdan mezun olacağını varsayarak söylüyorum 25 yaş civarısın sanırım sen mezun olunca babanın üzerinden de malesef sigortadan yararlanamayacaksın oturduğunuz evdeki geliri hesaplattırıp çıkan bedeli her ay ödeyeceksin. İşe başlarsan zaten sigortan ödenmeye başlayacağı için sorun kalmayacak.

şimdi o zaman sgkya gideceğim hesap yaptıracağım adamlar bi form falan verecekler ben onu incelikli incelikli doldurup gelecek miyim yoksa başka bişey mi? bu arada bi 25 yaş olayı vardı ama sadece yeşil pasaportta geçerli sanırım o

validen
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

hocam bu genel sağlık sigortası durumunu nasıl yapıyoruz bir yerden lan sorgulama yapılabilir mi ? 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    csr288 bunu yazdı

hocam bu genel sağlık sigortası durumunu nasıl yapıyoruz bir yerden lan sorgulama yapılabilir mi ? 

turkiye gov tr

https://www.turkiye.gov.tr/sgk-gss-borc-dokumu 

DJ_Alper tarafından 15/Eyl/15 13:10 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 863 Toplam Mesaj: 8
sgk sigorta sağlık mezuniyet