Sahibinden Hesap Doğrulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

iyi geceler hocalar yıllardır sahibinden kullanıyorum kullandığım ilk günden beri apple hiç bir ürün kıyamadım şimdi elimde Samsung galaxy tab3 var bunu koyucam yine hesap doğrula dedi beni zorla kredi kartı bilgilerine itiyor kredi kartım yok Nasıl bir yol izlemeliyim 

amcamların evi de koyamamıştım normalde hep aman ya diyip boşverdim ama artık illallah ettim bu tableti de acil satmam lazım lütfen yardım edin ( alınma tarihi 12.02.2016) full kutu garanti

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Letgo uygulamasına ekle hocam. Sahibinden.com'a bin basar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Letgo uygulamasına ekle hocam. Sahibinden.com'a bin basar. 

Aktif kullanıyorum letgo yu beni arayanlara soruyorum letgo dan mı sahibinden den mi ulaştınız diye sahibinden diyorlar 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sahibinden user'ları iyice zikmeye kalkıo, letgo olabilir hemde yakın çevredekiler döşersin.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 1058 Toplam Mesaj: 4
sahibinden