Sahibinden Öğrenime Aç Öğrenci

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

Mürit hocalarım selamlar,

Bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz kendime bişeyler katmak için çalışmak istiyorum. Başvurduğum firmalar 3. ve 4. sınıf öğrencilerini

almakta ve benim gibi gönüllü stajyerlere sıcak bakmamaktalar. Ayrıca yaz stajı kapsamında olmadığı için ne maddi bir beklentim, ne de sigorta gibi bir

ihtiyacım yok. İstanbul Davutpaşa'da bulunmaktayım. Beni alıp yetiştirecek kişi ve kuruluşlar arıyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

aynısının tıpkısının sakarya versiyonuyum varsa bende alayım

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

yüzsüzlük yap hocam Türkiyede işe yarayan tek şey bu adamların yanına git yüzsüzlük yap olmazsa ben bi bok bilmiyorum... saygılar

Freedoom is not free.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Öğrenci modundan çıkmaya bak yavaş yavaş.2.sınıfmışsın freelance iş yapıyor olman lazımdı.PHP ile ilgili birkaç konu açtığını gördüm.

http://tr.indeed.com/jobs?q=php&l=istanbul

Buraları bir kurcala. İlla birşey çıkar.

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hocam kimsenin yanaşmaması normal çünkü senin yetişmekten başka bir beklentin olmamasına karşın iş yerine giriş yaptığın andan itibaren iş verenin sana sigorta yapması şart... bence kendini yetiştirmek istiyorsan freelancer sitelerinde vakit geçirmen ucuz teklifler ile yapabildiğin kadar program yazabilmek çünkü dil yazdıkça ve sorunlar ile karşılaştıkça gelişiyor

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    moi bunu yazdı

Bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz kendime bişeyler katmak için çalışmak istiyorum. Başvurduğum firmalar 3. ve 4. sınıf öğrencilerini

almakta ve benim gibi gönüllü stajyerlere sıcak bakmamaktalar. Ayrıca yaz stajı kapsamında olmadığı için ne maddi bir beklentim, ne de sigorta gibi bir

ihtiyacım yok. İstanbul Davutpaşa'da bulunmaktayım. Beni alıp yetiştirecek kişi ve kuruluşlar arıyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

öm gönderdim :)

Titanyumun gücü adına!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    moi bunu yazdı

bana da gönderir misin hocam, beni de yetiştir engin bilgilerinle :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı
    moi bunu yazdı

bana da gönderir misin hocam, beni de yetiştir engin bilgilerinle :)

senin gibi fazla gelişmişleri almıyoruz hocam :D işimize engin bilgilerinle taş koymayasın diye

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 1137 Toplam Mesaj: 8