folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sahibinden.Com Tarzı Siteler

Sahibinden.Com Tarzı Siteler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLiZei
    PoLiZei's avatar
    Erkek

merhaba, hocalar bana sahibinden.com gibi sahibinden yada kurumsal olarak bir çok alanda özellikle ofis kırtasiyeleri ile ilgili satış yapabileceğim güvenilir siteler lazım? aklında olanlar sıralayabilirmi

Hayat paylasmaktır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

gittigidiyor var başkada aklıma gelmiyo eğer kullanılmamış ürün satacaksan hepsiburada ile falan görüş belki komisyon karşılığı sitelerine koyarlar...

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3LaX
    R3LaX's avatar
    Erkek

Hocam tr deki siteler senden komisyon alır eğer cok profesyonel bişey istemiyorsan kendı e-ticaret sitenıkur. Opencart ı tavsiye ederım ben bir donem kullandım ve cok memnndum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLiZei
    PoLiZei's avatar
    Erkek

komşu ofis kırtasiye dükkanı açtı toptan satıyor işleri nane limon müşteri kazanamadı daha tam ona yardımcı olmak için sahibinden.com tarzı sitelere ilan veriyordum. hepsiburada.com ile bir görüşelim olmassa bakarsın komisyon karşılığı iş yaparız tşkler. takip teyim.

Hayat paylasmaktır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

http://intoko.kijiji.com.tr/

aradığın mal için yada satmak istediğin mal için ilan verebiliyorsun. iyi kötü ziyaretçisi var birkaç bişey satmada işime yaramıştı.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

ebay 

Toplam Hit: 2613 Toplam Mesaj: 6