Samsung 860 EVO SATA M.2 250GB

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Merhaba  gün önce hepsiburada/samsungtürkiye satıcısından 380 tl'ye aldığım ve laptopuma uyum sağlamadığı için hiç kullanamadığım ssdyi 870 evo modelini almak amacıyla satıyorum.

Takas : nvme ssdler ile olabilir.DIMM ramler ile olabilir.

Ben 380'e aldım 300 tl uygun mudur ? İstanbul'da oturuyorum.Beyazıt'ta okuyorum , İstanbul'un her yerine gelebilirim.

Bilgi : M.2 ssdler Sata ve NVME giriş olarak ayrılıyorlarmış.Ben daha ucuz diye satayı almışım , nvme'de yüksek hızları desteklediği için tercih ediliyormuş.sata 500 mb nvme 3400 mb gibi hız farkı varmış.

metaman tarafından 27/Şub/19 01:15 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    metaman bunu yazdı

Merhaba  gün önce hepsiburada/samsungtürkiye satıcısından 380 tl'ye aldığım ve laptopuma uyum sağlamadığı için hiç kullanamadığım ssdyi 870 evo modelini almak amacıyla satıyorum.

Takas : nvme ssdler ile olabilir.DIMM ramler ile olabilir.

Ben 380'e aldım 300 tl uygun mudur ? İstanbul'da oturuyorum.Beyazıt'ta okuyorum , İstanbul'un her yerine gelebilirim.

Bilgi : M.2 ssdler Sata ve NVME giriş olarak ayrılıyorlarmış.Ben daha ucuz diye satayı almışım , nvme'de yüksek hızları desteklediği için tercih ediliyormuş.sata 500 mb nvme 3400 mb gibi hız farkı varmış.

hb iade alıyordu hocam çok mu oldu alalınız

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.