Samsung Galaxy C7 Almalımıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

Beyler cümleten saygılar.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c7-ithalatci-garantili-p-HBV0000019EGB?magaza=Hepsiburada&wt_gl=gdn.rt.genel.cartabandonner-lowfunnel&gclid=CIu__YabydICFcidGwodyz8EJQ

Telefon 1450 lira bu telefon içinde bütçemi 1450 ye kadar zor genişlettim.

Eksiği bence hat üzerinden görüntül konuşma yapamıyorsunuz,kamerada otomatik sabitleme yokmuş bide ithalatcı garantili.

Sizce bu eksikler telefona nasıl yansır alınırmı alınmazmı?

Samsung diğer telefonlar gibi geri tuşunu ekrana koymuyor ekranın altına dokunmatik tuşlar koyduğu için samsung bana cazip geliyor açıkcası.

4 gb ram,snapdragon 625 iyi değerler gibi geliyor.

Almadan önce bide size soruyum dedim siz ne diyorsunuz kullanan vs varsa fikirleriniz değerli olur. 

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Paralel ithalat Samsunglarda genelde 4G desteği olmuyor onu kontrol et derim. 3G görüntülü konuşma yazılımsal bi zımbırtı. Tüm Samsunglarda var.

Ekranın 1080p olması iyi olmuş işlemciyi yormaz. Kasa iPhone çakması ama hoşuma gitti. OIS bence her telefonda olması gereken bi özellik. Videolar jöle gibi oluyor OIS olmayınca.

Ekran camında Gorilla Glass yokmuş kırılmaya ve çizilmeye müsait.

Güncelleme bekleme hangi sürümde çıktıysa o sürümde kalır.

Özetle parasına göre iyi telefon. Eğer bu telefondan bir Galaxy S7, iPhone 7 perfonmansı beklemiyorsan memnun eder.

mkyb tarafından 09/Mar/17 12:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Paralel ithalat Samsunglarda genelde 4G desteği olmuyor onu kontrol et derim. 3G görüntülü konuşma yazılımsal bi zımbırtı. Tüm Samsunglarda var.

Ekranın 1080p olması iyi olmuş işlemciyi yormaz. Kasa iPhone çakması ama hoşuma gitti. OIS bence her telefonda olması gereken bi özellik. Videolar jöle gibi oluyor OIS olmayınca.

Ekran camında Gorilla Glass yokmuş kırılmaya ve çizilmeye müsait.

Özetle parasına göre iyi telefon. Eğer bu telefondan bir Galaxy S7, iPhone 7 perfonmansı beklemiyorsan memnun eder.

E tabi hocam segmentine göre bi beklentim var.

Lkin gorilla glass 4 olduğunu öğrendim baya bi yerde senin ekran camı konusnda yanlışın olmasın.?

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

paralel ithalat a7 (2016) alman daha mantıklı geldi bana 

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a7-2016.html

Ha Ha!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

GSMArena'dan bakarım hep telefonların özelliklerine. Birden çok editörün kontrolünden geçtiğinden dolayı orada hata olmuyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

J7 prime a da bi bak

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

J7 prime a da bi bak

TFT ekranlı telefon mu kaldı bu devirde ? C7'den tek artısı Gorilla Glass olması.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/52006-61287/samsung-galaxy-c7_samsung-galaxy-j7-prime/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

J7 prime a da bi bak

J7 primeye çok baktım hocam hatta bundan önce onu almaya karar vermiştim baya aklımda vardı sonra buna yöneldim.

Toplam Hit: 1377 Toplam Mesaj: 8
samsung samsung android samsung galaxy c7 samsung c7 galaxy c7