Samsung Galaxy Note 5 Kılıfı [?]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Note 5 için kırılmaz cam almıştım 10 TL'ye içinden ince plastik şeffaf kılıf geldi.

O korumuyor diye ardıdan cüzdan gibi kapaklı "mıknatıslı" kılıf almıştım.

Geçen gün dışarıdayken not almam gerekti ve kalemi çıkartıp bir şeyler yazarken sağ orta tarafa kalemin işlemediğini fark ettim.

Dokunmatik çalışıyor. Eve geldim ekran koruyucuyu çıkarttım yine aynıydı servisi arayıp yerini vs. öğrendim. Yedeklemelerimi halledip haftaya Cumartesi götürecektim.

Bugün mıknatıstan şüphelenip diğer şeffaf kılıfı taktım ve bir süre sonra kalemi denedim çalıştı.

Sıkıntı mıknatıs yüzündenmiş.

Note kullanıcısı varsa bu duruma dikkat etsin benim bilgim yoktu, sonradan düşünebildim.

Şuan sağlam bir kılıf aramaktayım internet üzerinden güvenilir ve sağlam kılıf alabileceğim bir yer var mıdır?

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefona kılıf alacaksanız Spigen markasından şaşmayın. Güney Kore markası ve telefon eskir kılıf eskimez o derece sağlam kılıf üretiyor adamlar. Yalnız her modele  yok sadece amiral gemisi çok satılan modellere göre üretiyorlar.

http://www.hepsiburada.com/ara?q=note+5+spigen&t=f

Hepsiburada Spigen markasına bugüne özel %20'de indirim yapıyormuş zaten.

Ek olarak 1 dolarlık kılıflara hiç önermiyorum. Bu kılıflar eski atık plastiklerin (araba tekeri vs) eritilmesi yöntemiyle üretiliyor. Bu kılıflar zamanla esniyor ve aralardan kılıf ile telefon arasına toz, pislik doluyor. O toz zerreleri cepte telefonun üstüne Dünya haritasını işliyor. Özellikle iPhone kullanıcıları dikkat etsin.

Örnek :

https://www.youtube.com/watch?v=VfpeIBlUQbg

mkyb tarafından 04/Haz/17 17:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1057 Toplam Mesaj: 2
samsung kılıf note 5 mıknatıs