Samsung Galaxy S5 Stock Rom

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Bitane s5 var elimde agda kayitli degil hatasi veriyor bi turlu duzeltemedim.

s5 stock rom yada uyumlu cuatom rom ariyorum fakat bulamadim.

varmi bildiginiz.yada hatayi su sekilde cozebilirain diyebileceginiz bi olay

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung'ların elli çeşit modeli oluyor model numarasına dikkat et hocam sadece Galaxy S5 olmasına bakma. Ek olarak rom atarken imei uçabilir sonra iyice sıçma telefonun içine.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Ağda kayıtlı değil rom ile alakalı değil sim kart sorununa işarettir

Yeni veya farklı bir sim ile denedin mi hocam

Sim kartın kesilmiş sim mi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Telefon kaçak ise işin zor mustafanın söylediklerini yap ama büyük ihtimal olmuyacak iyi bir telefoncuya götürmen daha iyi olur s3 vardı ağda kayıtlı değil hatası veriyordu tam bir rom atarak 6 parça idi sanırım yükledim ve çözüldü

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

http://candostumuz.blogspot.com.tr/2013/12/android-agda-kaytl-degil-hatas.html

benim s3ümdede rom attıktan sonra aynı sorun olmuştu ancak efs partition dye bir dosya attım içine düzeldi 

nette daha iyi araştırıp bulabilirsin boşuna tlf para verme

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

Basgan inanmiycan ama benim kayinpederin telefonda ayni hatayi veriyordu , yolladi servise , adamlar bataryayi degismis sorun düzelmisdi.

Bir arkadasindan batarya bulabilirsen dene derim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Kayitli Degil ise imei Kaydi Yapılıyor bu dediklerinizle olmaz box ile imei atmak gerek biz s3 s4 vs diger telefonlara atıyoruz böyle s5 hiç gelmedigi için bilemiyoruz ama büyük ihtimal atilir. telefon nerden geldi nasil gitti imei arkasındaki imei gerçek mi bilmek lazim konu eski belki yaptırmışsındır.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

www.sammobile.com

Her android cihazın her sürümü ve güncellemesinin stock hallerini bulabilirsiniz

Toplam Hit: 1788 Toplam Mesaj: 8