Samsung Galaxy S8 Retail Mod Kaldırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

merhaba mürit ve müride dostlar

elimde bir tane samsung s8 var ancak avm lerde olan retail yani demo versiyonu

bunu retail modunu kaldırıp normal hale getirme şansım var mı?

rootlamayi denedim olmadı. oem unlock yapın diye yazmışlar bu telefonda o seçenek yok. 

bu konuyu bilen ya da bilen birine yönlendirme yapabilecek varsa çok sevinirim iki gündür pek çok şeyi denedim ama başaramadım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung'un demo cihazlarında sim kart girişi yok anca tablet niyetine kullanırsın. 

https://www.tahribat.com/forum/samfirm-ile-hizli-rom-indirme---samsung-orjinal-ro-228957

Bu yöntemle ODIN yardımı ile orjinal romu yükle düzelir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

hocam bunda sim kart girişi ve SD kart girişi var dediğini deneyeceğim şimdi. odin ile yapmaya çalıştığımda oem kilidinden dolayi yapamamistim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    SquarT bunu yazdı

hocam bunda sim kart girişi ve SD kart girişi var dediğini deneyeceğim şimdi. odin ile yapmaya çalıştığımda oem kilidinden dolayi yapamamistim

elinize nasıl geçti çalıntı ürün olma ihtimali çok yüksek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yasal değil yaptıgın 1

sim kart girişi bloke 2 

seri numarasından çıkar ilerde 3 

Toplam Hit: 1602 Toplam Mesaj: 5
samsung s8 retail