Samsung Gear 249 Lira

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-gear-v7000-akilli-saat-191751129

bayağı indirime girmiş almak isteyen olursa eğer kaçırmasın

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ölü doğmuş bir teknoloji akıllı kol saatleri. Bi ara bende çok bakındım ama gereksiz geldi. Her akşam telefonu şarja koyuyoruz zaten birde saat ile kim uğraşacak. Casio var 3 senedir takıyorum taş gibi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ölü doğmuş bir teknoloji akıllı kol saatleri. Bi ara bende çok bakındım ama gereksiz geldi. Her akşam telefonu şarja koyuyoruz zaten birde saat ile kim uğraşacak. Casio var 3 senedir takıyorum taş gibi.

Ölü değil şarjı 1 hafta giden pebble steel aldım ilk akıllı saatim en fazla 1 saatte falan şarj oluyor 1 hafta gidiyor. 1-2 aydır kullanıyorum bundan sonra normal saat takmam artık çok işe yarıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Ne işe yarıyor mesela?

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek
    evsiz bunu yazdı

Ne işe yarıyor mesela?

https://www.youtube.com/watch?v=cihEWOaBWmo

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşte öyle bir şeyler lazım. Yok renkli ekran vs gereksiz zaten. Tutupta oyun oynayacak hali yok milletin.

mkyb tarafından 25/Eki/15 16:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/u8-plus-smart-watch-akilli-saat-siyah-celik-188201942

Daha dün şu modeli aldım kardeşime yurtta kameralı tel yasakmış mecbur saate yöneldik 

Ama şarj konusunda güç tasarrufunda 3-4 gün rahat gideceği söyleniyor bi telefondan beklentiyi  karşılıyor aslında

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

ben apple watch aldim. Ihtiyac mi, luks mu bilemem ama, ben yapilan isi takdir ettim. stability super, islevsellik super. tavsiye eder miyim, hayir cunku cok pahali. biraz fiyat dusse (150-200$ a falan), kesinlikle tavsiye edilir.

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Banada gereksiz teknoloji israfı gibi geliyor  tel paso milletin elinde saat gereksiz 

çok parası olanlar alabilir tabi

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 975 Toplam Mesaj: 9
samsung indirim gear