folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung J5 Telefonun Ekranı Gitti, Ekran Tamiri Yapan ?

Samsung J5 Telefonun Ekranı Gitti, Ekran Tamiri Yapan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Sansung j5  2016 telefonu düşürdüm. zaten ekran çok hafif oynuyodu görüntü bazen parazitleşiyodu. düşürünce hepten gitti. telefonun home tuşu çalışıyor. Telefon tepki veriyor sadece ekrana görüntü gelmiyor. ekranda kırık yok. muhtemelen temassızlık yada baglantı yeri oynadı koptu fazlada anlamam. Anlamadığım içinde telefoncuya gitsem muhtemelen ekran değişecek deyip olabildiğince fazla para koparma durumu olacak. telefon işi yapan yada anlayan varsa bu işlerden yeri nerdeyse geleyim bi bakalım beraber. ederi neyse tamir işinin ücretini vereyim. ekran değişmeden yapılabiliyosa yapalım. İstanbulda yeniyim henüz fazla yerde bilmiyorum. Tanıdık telefoncu olursa iyi olur. 

Bu arada durum acil telefon her şeyim resmen şimdiden teşekkürler telefondan anlayan yada telefoncu arkadaşlardan geridönüş bekliyorum. yarın gelebilirim yanınza

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

300-350 lira tutar hocam tahminim. Amoled ekranların en kötü tarafı iç panelin dayanıksız olması. Dış cam sağlam kalıyor içeriden ekran kırılıyor. Gerçi telefonun ikinci eli 500 lira. Eğer durumun varsa daha fazla uğraşma derim o külüstür ile.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

Bizim Kadir abi var. fiyat sordum 270 liradiyor. 

dükkanı ümraniye'de hocam.  mkyb hocamın dediği gibi cihazın 2. eli 500 küsürlerde.  illa yaptırayım diyorsan kendisinin iletişim numarasını verebilirim.

ayrıca ümraniye'ye yakınsan en azından kadir abi bi bakar sorununa. ücret istemez. sorunu söyler, değişimse değişim ücretini söyler , kablo da birşey varsa takar eder bir şey istemez. 

nposeLx tarafından 26/Şub/18 17:39 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

dükkanı ümraniye'de hocam.  mkyb hocamın dediği gibi cihazın 2. eli 500 küsürlerde.  illa yaptırayım diyorsan kendisinin iletişim numarasını verebilirim.

ayrıca ümraniye'ye yakınsan en azından kadir abi bi bakar sorununa. ücret istemez. sorunu söyler, değişimse değişim ücretini söyler , kablo da birşey varsa takar eder bir şey istemez. 

Ümraniye uzak abi, bende öyle bişey istiyorum sorun ucuza yapılacak gibiyse yaptırayım 300 liraysa yeni bi telefon almak daha mantıklı gibi ama onun içinde beklemem gerek. yakınlarda tanıdık bulamazsam bi konuşalım hocam senle

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı
    nposeLx bunu yazdı

Ümraniye uzak abi, bende öyle bişey istiyorum sorun ucuza yapılacak gibiyse yaptırayım 300 liraysa yeni bi telefon almak daha mantıklı gibi ama onun içinde beklemem gerek. yakınlarda tanıdık bulamazsam bi konuşalım hocam senle

tamam hocam, sen civarda yine bir araştırıp sor. uygun ya da mantıklı söyleyen biri olursa yine kıyas yapar değerlendirirsin. en kötü bizim buradan hallederiz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smarttanner
    smarttanner's avatar
    Erkek

Sunny smartphone ss01 modeli kırık ekran ayni şekilde tamir edilebilir mi?

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

J5 vardı bende de 650 liraya sattım Xiaomi red mi not 4 aldım hayatımda yaptığım en karlı en pozitif en başarılı işşti :D asdlfkaşlksjdf

Bağlantıları falan zor değil hocam soket hep geçirmeli. Küçük tornavidan falan varsa sök bak anlarsın durumu zaten zor yanı yok. Baktın ekran kırık çinden yada ordan burdan bi şekilde bulunur ...

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

J5 vardı bende de 650 liraya sattım Xiaomi red mi not 4 aldım hayatımda yaptığım en karlı en pozitif en başarılı işşti :D asdlfkaşlksjdf

Bağlantıları falan zor değil hocam soket hep geçirmeli. Küçük tornavidan falan varsa sök bak anlarsın durumu zaten zor yanı yok. Baktın ekran kırık çinden yada ordan burdan bi şekilde bulunur ...

kendim açtım telefonu ekranın dışında bişey yok iç ekran kırılmış. 4 yer gezdim en ucuzu 260 lira dedi. bi taneside boşuna gezme bunların parçası pahalı ve yan sanayiside yok denecek kadar az cok zor bulunur dedi. Yaptıırp satıcam yeni telefon alıcam artık Samsung j7 pro düşünüyorum tavsiye eder misiniz. şahsen bu telefondan memnundum bi sıkıntısını görmedim. hunharca kullanmama rağmen 2 sene iyi dayandı. Ekran tamir olsa yine götürür baya  ama ben biraz daha iyisini kullanayım diyorum artık

Toplam Hit: 1354 Toplam Mesaj: 8
samsung ekran j5