folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Samsung Smart TV Hack Sorunu

Samsung Smart TV Hack Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Samsung smart tv de yeni özellikleri açmak için basit bir ayar olduğu söyleniyor.

Bütün özelliklere erişmek için ayarlardan yapmamız gereken bir tuş kombinasyonu olduğu söyleniyor bir çok videoda. 

Bkz. https://www.youtube.com/watch?time_continue=84&v=bx1t7chaeSw

Ama bu tuş kombinasyonlarından return tuşuna basınca menüden çıkıyor. Daha önceden yapanlar oldu mu bunu? 

Nasıl yapabiliriz buradaki anlatılanı başka şekilde? 2 8 9 yapın da demişler ama o da çalışmadı.

Burada yine bazı talimatlar verilmiş ama olmadı. https://www.techmobis.com/hack-samsung-smart-tv-jailbreak-root/

İstediğim şey aslında televizyonu acayip kısıtlamışlar. Jailbreak yapmak istiyorum çünkü google play i bile kaldırmışlar.

Kendim televizyona apk bile yükleyemiyorum, memory stick den bile apk yı göstermiyor yüklenmesin diye.

Televizyon 2012 model sanırım.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam cahilim biraz bütün özelliklerden kasıt ne?

senin cihazın modeli ne üretim yılı? 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Vestel de menü tuslayip 4725 tuslayinca gizli menü çıkıyor. Buradan bazi ince ayarlar yapılıyor.

Sanırım sen de bu tarz bişey diyorsun am Samsung için olan kodu bilmiyorum.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

bende de samsung var, bi güncelleme ile youtube uygulamasını kaldırdılar, aradım müşteri hizmetlerini ağzıma ne geliyorsa söyledim....

bu paylaştığın anlatımda ki SetUp kısmın bile giremedim. benim tv de bu özellik kullanılamamaktadır diyor.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 1094 Toplam Mesaj: 4
samsung smart tv tv