Samsung SSD Ömrü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler işlerinden bilgisayara samsung evo 250 GB ssd  takmıştım. OS olarak Vin10 home var.

27Tb yazma gözüküyor magican da

mecişın good diyor ama ..

işgileniyorum. 

İdare eder mi ?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

150 TB ömrü var. 150 olunca da çöp olmayacak 150 olan garanti verilen yazma miktarı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

seni beni gömer. 

100tb üstü oluyor genelde üreticinin biçtiği ömür

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

SSD'ler ömrü bitince ölmüyor sadece veri yazmaya kapanıyor yavaşta olsa veriler yinede okunuyor diye okudum forumlarda. Doğru mu bu ? Tabi elektronik cihaz sonuçta bazende pat diye ölebiliyormuş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

SSD'ler ömrü bitince ölmüyor sadece veri yazmaya kapanıyor yavaşta olsa veriler yinede okunuyor diye okudum forumlarda. Doğru mu bu ? Tabi elektronik cihaz sonuçta bazende pat diye ölebiliyormuş.

valla bi ssd vardı notebookta akşam çalıştım programı bitirdim sabah pc yi bi açtım bir daha açılmadı ssd gg. tabi bu bahsettiğim 10 sn kadar oldu o zamanın ssd leri ile şimdiki ssdler arasında fark varmıdır illa vardır. Ne olursa olsun benim düşüncem 512 gb ssd yi windowsu kur önemli dosyalarını 2 tane hdd de yedekle bu kadar.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

kolay kolay bozulduğunu göremezsin. gürürsen de kendiliğinden bozulmamıştır sıcaktan vs etkilenmiştir o kadar uzun ömürlü yani. tabi raid yaparsan bozulabiliyor sürekli çalışmaktan ama buna uygun raid kartı ve sığutucu sistemini alırsan yine baya baya gidiyor. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

üzerinde fantazi yapmadığın bir ssd ise başka bir hdd ye sürekli yedek alma şartıyla güvenle kullan birşey olmaz.

ama üzerine 50 tane sistem kurulmuş nereden geldiği belli olmayan ssd ise önemli işlerde kullanma.

ssd özellikle ya notebook yada ups olan bir pc de çok daha güvenli oluyor.

saçma sapan elektrik sorunlarından korunaklı sistemlerde kullanmak en doğrusu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

https://youtu.be/FvWOt8OqzF4

LynXMaSTeR tarafından 22/Tem/22 15:06 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Alalı 6 7 yıl oldu da ondan şeyettim 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

sıkıntın olmaz samsung 250gb'a 25 terebyte yazma ömrü biçiyor ama samsunglarda bunun 40-50 kat fazlası gider genelde 

başka bir sıkıntısı olmazsa yazma ömrü seni baya bi idare eder

Toplam Hit: 724 Toplam Mesaj: 10
ssd sdd samsung ssd ömür