folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Yetkili Servis Ekran Değişim Fiyat Listesi

Samsung Yetkili Servis Ekran Değişim Fiyat Listesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

S ve Note serisinde ekran değişirken bataryada değişiyor. Müşteri fiyata çok tepki vermesin diye bahaneleri o. Samsung resmen bu fiyatlarla ekranı kırarsan telefonu çöpe at diyor. Zira telefonun ikinci el fiyatını istiyorlar. Bin küsur liraya ekran mı değişir amk ? Tamam Amoled ekran pahalıda bu kadarıda müşteriyi öpmek. 400-500 liradan fazla olmamalı ekran değişimleri. 

İşin kötü tarafı orjinali bu fiyatta olunca yan sanayileride yüksek fiyatlı oluyor. Çinliler birebir soketi uyan LCD çakma ekran üretiyor ama onlarıda artık yarasa çorbası içip Koronayken mi yaptılar nedir kasaya tam oturmuyor. Kasadan bir tırnak ufak çıkabiliyor LCD ekranlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ucuz bence, abartı gelmedi fiyatlar. en pahalısı 245 dolar, 18% ini devlet alınca 200 dolar falan kalacak. stok maliyeti , eleman gideri vs vs derken makul bence. zaten 10 bin+ liralık telefon alan adama koymaz. 

yolbulucu tarafından 04/May/20 15:16 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

en son çıkan telefonların fiyatlarına göre gayet normal geliyor bana.

2.elleri iphone gibi prim yapmadığı için ekran yerine, biraz daha ekleyerek 2.el aynı cihaz da alınabilir.

hem imei hemde yedek parçaları elimizde olur

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

bunu görünce yılbaşında xiomi redmi 8 almıştım.   Note 10 niyetliydim

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung'u 2 sene kadar önce baylik verdiği servisler çok fena tokatlamıştı. Diyelim müşterinin telefonu arıza yaptı. Müşteri tabi normal olarak garantisi devam ediyor servise verip ücretsiz onarılmasını bekliyor.

Servis çakallık yapıp kullanıcı hatası bu sen parasını ver biz parasıyla değişiriz diyor. Müşteride mecbur veriyor. Müşteriden parayı alıyor ama Samsung'tanda parçayı ücretsiz alıp ben bunu garanti dahilinde değiştiriyorum diyor. 

E parça bedavaya geldi ? Hem müşteriyi tokatlıyor hem koskoca firmayı. 

Bu olayın iyice boku çıkıp müşteriler taa Güney Kore genel merkeze kadar şikayet yağdırınca Samsung çoğu servisi kapattı kendine bağladı.

mkyb tarafından 05/May/20 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 893 Toplam Mesaj: 5
samsung