folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sanal Pos Ödeme Sistemi Yurtdışı Kart

Sanal Pos Ödeme Sistemi Yurtdışı Kart

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Websitemize entegre edebileceğimiz sanal pos sistemi lazım. Seyahat acentesi için. 

Yurt dışından ödeme alıyoruz. Misafirler yurt dışından. Doğal olarak ödemeyi Usd/Euro cinsinden çekebileceğimiz bir sistem lazım.

Önemli olan birkaç gün içinde paranın hesabımıza geçmesi. Tabi komisyon oranları da önemli.

Tavsiye edeceğiniz, kullandığınız veya bildiğiniz bir sistem varmı ?

Bankadan alamıyoruz. Banka aylık 80.000 usd gibi bir rakamda bizi sınırlıyor. Biz çoğu zaman bu rakama ulaşmıyoruz ama yaz döneminde bu rakam 1 haftada çekilebiliyor. 5 yıldızlı bir otelde adam 1 hafta konaklasa zaten 7-8 bin usd ödemesi çıkıyor bize. bunun gibi 8-10 kişi olduğunda hepsi kartla ödeme istediğinde tıkanıyoruz. 

Ofiste fiziksel posumuz var. Ancak bizim amacımız gelmeden önce ödemeyi almak.

imza.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

stripe entegre edin wise ile parayı bankaya çekin ben öyle yapıyorum 1-2 sitede yurtdışından sorun olmuyor.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

sipay

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

stripe ya da payu/iyzico gibi turk firmalarinin yurtdisi istirakleri var onlar da kullanilabilir. isleri baya bi kolaylastiriyorlar, site cok kaliteli olmasin hatta checkout sayfam olmasin desen bile bi url generate ettirtip sana checkout sayfasi bile hazir sagliyorlar.

para genel olarak o sirketin tanidigi birisi degilsen en iyi ihtimalle haftalik, hatta sali gunu gecer. komisyon oranlari da yine hacminin boyutuna gore pazarliga tabii. derdinizi calisma yonteminizi anlattiginizda odeme gunu ve komisyon oranlarinda oynamalar yapilabiliyor. 

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
Toplam Hit: 416 Toplam Mesaj: 4
sanal pos kredi kartı yurt dışı ödeme ödeme sistemi