folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sarı Kız Ve Akrep İcin İlaclama Tavsiyesi

Sarı Kız Ve Akrep İcin İlaclama Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhabalar

Sarı kız örümceği, akrep çeşitli haşereler icin genel bi ilac varmı ? Sırt pompasi var onun içine koyup atabilirim onerilerinizi bekliyorum 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

hocam ilacla coum olmuyor mustakil evde yasiyorsan tavuk veya kedi beslemen gerekir. cok faydasi varmi bilmem ama yatak altlarina kapi esiklerine ve cam pencere gecislerine kukurt dokersen eve girmelerini engelleyebilirsin. yalniz heryere kukurt dokmen gerekiyor.

edit: biz ust camlardan girmez sanmistik ama ta en tepeye tirmanmis binanin disindan (sari kiz) yarim kutu raid i ustune boca ettim sonra ezdim oldurdum cok degisik bi hayvan

ayhun tarafından 20/Ağu/17 14:13 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

hocam ilacla coum olmuyor mustakil evde yasiyorsan tavuk veya kedi beslemen gerekir. cok faydasi varmi bilmem ama yatak altlarina kapi esiklerine ve cam pencere gecislerine kukurt dokersen eve girmelerini engelleyebilirsin. yalniz heryere kukurt dokmen gerekiyor.

Hocam 1 haftalik köye gidecem simdi ben bu tarz şeylerden cok tiksiniyorum gider gitmez bi ilaclayim diyorumda kükürt ü duymustum bende

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sarı kız saldırgan degil  geceleri ışıga geliyor  cok naif hayvan ama bir okadarda hızlı :D

kükürt mü birşey döküyorlardı askerdeyken 

gideceğin yerde gündüz takılıp gece yatacagınıvar sayıyorum hocam gündüzxleri yılan haric hiçbirini göremessin. ek caba sarfetmen lazım bulmak için  hiçbiride  durduk yere gelip seni sokmaz

do_som tarafından 20/Ağu/17 14:29 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

bu dip not daha sari kiz sadece guneydogu ve dogu anadoluda cogunlukla bulunur. ve kendisi yilan akrep vs birakmaz genelde bas dusmanidir hepsinin ancak akdenizde de bazi bazi goruluyor. benim gordugum isaret parmagim kadardi kucuktu yani anliyacagin. insan eli boyutlarina kadar buyuyebiliyorlar. cok hizli ve 1 metreye kadar sicrama yetenekleri var. akrepten daha tehlikeli bir hayvan ancak insana pek bulasmiyor.  genel cozum kukurt hacim birde yatagin ayaklarina cam kavanoz gecir cama tirmanamiyorlar

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

ddt :)

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

bu dip not daha sari kiz sadece guneydogu ve dogu anadoluda cogunlukla bulunur. ve kendisi yilan akrep vs birakmaz genelde bas dusmanidir hepsinin ancak akdenizde de bazi bazi goruluyor. benim gordugum isaret parmagim kadardi kucuktu yani anliyacagin. insan eli boyutlarina kadar buyuyebiliyorlar. cok hizli ve 1 metreye kadar sicrama yetenekleri var. akrepten daha tehlikeli bir hayvan ancak insana pek bulasmiyor.  genel cozum kukurt hacim birde yatagin ayaklarina cam kavanoz gecir cama tirmanamiyorlar

Sarıkız örümceği canavar gibi birşey amk. Akrepten vs. korkmayan ben bile el kadar büyüğünü görünce irkildim(güney ege).

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Sarıkız örümceği canavar gibi birşey amk. Akrepten vs. korkmayan ben bile el kadar büyüğünü görünce irkildim(güney ege).

Hocam kolay kolayda ölmuyor. Derdi buyuk. Konu sahibi gitmekten vaz gececek en sonu :)

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Hocam kolay kolayda ölmuyor. Derdi buyuk. Konu sahibi gitmekten vaz gececek en sonu :)

kemikli birşey ayagımın dibindeydi üstüne basayım dedim kaçmıstı felan 

halflife deki böcek gibi amk okadar hızlı ama cok uysal  kacar insanlardan hep :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

asfalt zifti

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 925 Toplam Mesaj: 10
ilac