folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder [SATILDI] Elektronik Malzemeler İçerde Lipo Var

[SATILDI] Elektronik Malzemeler İçerde Lipo Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek

Sayın Mürid Kardeşlerim hepinize ilginiz ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.Özellikle duyarlılığından dolayı @rappermcs mürid kardeşime abime çok teşekkür ederim :) 

Rfıd rc522 kitini @buruksu müridimiz satın almış bulunmaktadır. Kendisininde memnun kalacağı bir alışveriş gerçeşleştirmişizdir umarım :) 

Elimde Şuan İçin Sadece Aşağıdaki Ürün Kalmıştır Lazım Olan Olursa :)

7.4volt 25c 1350mah Li-Po Sıfır Pil

İlandaki ürün elimdeki üründür.

http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/sifir-ayarinda-7-4v-25c-1350mah-li-po-pil-177799261

TBT Ailesi Sizlerin İçerisine Katılmış Olmanın Güzel Bir Duygu Olduğunu Anlamış Bulunmaktayım :)

Sayın Müridler elimde 2.el sadece 1-2 kere kullandığım Rc522 Rfıd shield vardır. Cihazda hiçbir problem yoktur ben bi hevesle aldım bi kere 1-2 kere kullandım daha sonra başka bir projeye başladığım için elimde fazla olarak bulunmakta. Aynı zamanda Dikeyeksenin Arduino kitabı'da yanındadır.Kitap 2.eldir ben kullandım sadece hafif kullanılmış olduğu bellidir.

Lazım olan arkadaşlar varsa 40 liradan satıyorum, tbt bize özel kargoda benden müridler üniv.öğrencisiyim bende hem fazlalıktn hemde paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. Forumda yeni olduğum için satışdan şüphe duyan arkadaşlar olabilir kesinlikle şüpheniz olmasın alan arkadaş isterse kargo eline ulaşır ulaşmaz parayı yatırabilir.

mkyyldrm tarafından 10/Tem/15 23:48 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek

Upp yapsam kiöse ynlış anlamaz sanırım değilmi müridler :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

hem up olsun hemde @mkyyldrm müridle alışveriş yapana laptop harddiski, kasa için sata ya da ıde disk ayrıca elimde bulunan ramlerden ihtiyaç doğrultusunda hediyede benden..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Bilmediğimden merak ettiğimden googldan bişey anlamadığımdan konuya giren diğerl bilmeyenlerinde öğrenmesi açısından soruyorum nedir ne işe yarar bu alet?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

hem up olsun hemde @mkyyldrm müridle alışveriş yapana laptop harddiski, kasa için sata ya da ıde disk ayrıca elimde bulunan ramlerden ihtiyaç doğrultusunda hediyede benden..

Eyvallah @rappermcs hocam desteğiniz için minnettarım Allah Razı Olsun :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    canerator bunu yazdı

Bilmediğimden merak ettiğimden googldan bişey anlamadığımdan konuya giren diğerl bilmeyenlerinde öğrenmesi açısından soruyorum nedir ne işe yarar bu alet?

bu modül sayesinde kapı güvenlik sistemi yapabilirsin hocam mesela.

kapının kartı okuttuğun zaman açılmasını sağlayabilirsin.

en basitinden.

veya bindiğin otobüste bastığın akbil, bukart veya hangi karttan basıyorsan işte. bildiğim kadarıyla bu mantık üzerine çalışıyor.

bu tarz sistemler tasarlayabilirsin.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı

Sayın Mürid Kardeşim SelamunAleyküm;

Şimdi bu satışa sunduğum ürünler birisi RFID RC522 Geliştirme kartı, diğeri işe 7.4 voltluk 1350mah Lityum Polimer şarj edilebilir bataryadır.

Rfıd geliştirme kartına gelirsek nedir ne değildir,bu satılan ürün rc522 rfıd nfc 13.56mhz bandında çalışan bir modülasyon kartıdır yani klasik olarak şöyle düşünürsek otellrde veya bazı özel ve devlet kurumlarında aynı zmanda iett ve ankarakartda olduğu gibi kablosuz nfc olarak kart ile geçiş, kart ile kapı açmak, yani bu tarz sistemlerde kullanılan bir modülasyon kartıdır. Bahsetmiş olduğum bu kart genellikle arduino prototipleme kartı ile kullanılmaktadır bunun sebebi ise arduino üzerinde rc522nin hazır kütüphanelerinin olması ve kullanımının kolay olmasından dolayıdır.

Mesela örnek olarak kartla açılan bir kapı yapmak istiyorsunuz özel bir kasanız var ,işte tamda böyle bir sisteme ihtiyaç duyarsınız kablosuz olarak haberleşebilen, içine bilgi yükleyip silebileceğiniz bir sistem, resimde gördüğünüz karta bir firmanız varsa (Tabiki bu bahsettiğim daha gelişmiş olan rfıd ürünlerinde daha kolay ve mantıklıdır) çalışan larınızın bilgilerini girerek ve onlara birer adet vererek günlük giriş çıkışlarını kontrol edebilirsiniz. :) 

Yani sözün özüne gelecek olursak sayın hocam, rfıd sistemleri üzerine çalışmak , yeni teknoloji olan kartlı sistemleri öğrenmek isteyenler için birebir bir prototip oluşturma kartıdır.

Sürçülisan eylediysek affola, benden daha bilgili abilerim büyüklerim varsa onlarda gelişmiş bilgilendirme verebilirler saygılar hayırlı geceler :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

kimse talipli degilse aldım gitti, istanbuldamısın

:) mutluyum, huzurluyum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek
    buruksu bunu yazdı

kimse talipli degilse aldım gitti, istanbuldamısın

Sanırım sizden başka taliplisi yok hocam, Hayırlı Uğurlu Olsun :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

hassasiyetin için teşekkürler üstad 

:) mutluyum, huzurluyum
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek

Ana meşaj editlendi :)

Toplam Hit: 1593 Toplam Mesaj: 11
arduino rfıd lipo