folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Abercrombie & Fitch Gri Triko

Satılık Abercrombie & Fitch Gri Triko

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Arkadaşlar öncelikle merhaba,

Ortalama 1 ay öncesi yurt dışında Abercrombie & Fitch Mağzasından aldığım Triko'yu satmak istiyorum. 

Satma sebebim, o zaman aceleyle almıştım. Geçen gün deneyim dediğimde küçük geldi. O zaman alırken denemedin mi diyiceksiniz, dediğim gibi aceleyle aldım. Denemiştim ama buraya gelince küçük olduğunu fark ettim.

Ürün tamamen orjinaldir. Alındığından beri dolapta beklemektedir.

Ürünün resimleri için TIKLAYIN 

Not: Resimlerin boyutları büyük olduğundan lightbox yüklemesi uzun sürebilir. Tıkladıktan sonra lütfen biraz bekleyin. Daha yüksek çözünürlüklü halini görmek için, küçük resimlere sağ tıklayıp "Bağlantıyı Yeni Sekmede Aç" ibaresine tıklayın.

Medium (M) bedendir.

- %94 Pamuk, %3 Yün, %3 Kaşmir dir.

Fiyat hususuna gelince, tam olarak ne kadara aldığımı hatırlamıyorum açıkcası. Abercrombie'nin sitesinde ürün $68 a satılıyor. Bende kargo dahil 100 TL ye vermeyi düşünüyorum. 

Abercrombie web sitesindeki aynı ürünün linki,

http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10901&storeId=11203&langId=-1&categoryId=93206&parentCategoryId=93206&topCategoryId=12202&productId=1001973# 

Not: Ödeme konusunda şüpheli yaklaşabilirsiniz. Ödemeyi şu şekilde yapabiliriz, buradan birisi çıkarsa benim ve sizin güvendiğiniz, parayı ona gönderirsiniz. ben de ürünü gonderırım. ürünü siz alınca bende parayı müritten alırım.

Teşekkürler.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Bu arada, hiç giyilmemiş orjinal Calvin Klein V yaka T-shirt de vardır. Oda koyu gri renginde. İlgilenen olursa onu da açıklayabilirim.

Espo tarafından 05/Eyl/12 21:02 tarihinde düzenlenmiştir

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
Toplam Hit: 1347 Toplam Mesaj: 2