folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Elektrikli Motor - Kuba Myforce 4000E

Satılık Elektrikli Motor - Kuba Myforce 4000E

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Manisa, Turgutlu

Alalı sanırım 3-4 ay falan olmuştur. Yani 20 ay civarında garantisi var. Şu an 755 kilometrede. İlk aldığımda sürüşe göre 40 ile 50 kilometre arasında gidiyordu, halen aynı mesafeyi yapıyor. Bataryalarda sorun yok yani. Diğer bir çok modelden farkı, 4 değil 5 batarya var. Benim kullanımımla haftada 2 kez şarj etmek yetiyor.  Şehir içinde inanılmaz rahat. Ehliyet istemez, kask takmak istemiyorsanız takmazsınız, vergi, plaka ıvır zıvır işlerle uğraşmazsınız. Polis sizi hiçbir şekilde durdurmaz. 3 Hız kademesi var. Sırasıyla, 30, 40 ve 50 km/s hızında gider. Çekişinde hiç sorun yaşamadım. 2 kişi, yaklaşık 160-170 kilo gibi, yokuş yukarı hız kaybetmeden çıkabiliyor. Şarj aleti (8 saatte tam şarj oluyor), kitapçığı ve faturası mevcut.

Tamamen ekonomik sıkışıklıktan satıyorum. Bu yüzden fiyatı da uygun olduğunu düşündüğüm şekilde belirledim. Burdan başka yerde de ilan açmayı düşünmüyorum. Öyle aman aman pazarlığa da girmek istemiyorum.

Sıfırının piyasa değeri 3700 - 4000 aralığında oynuyor.

Benim istediğim fiyat net 3000 Lira. Sanırım bu ayardaki bi motor için çok değildir istediğim fiyat.

Fotograflarını çekmeye fırsat olmadı ama aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. temizliği konusunda şüpheniz olmasın. Sadece ön far camı, ilk aldığımda yoldan seken bir taşka kırıldı, 5 cm gibi bir açıklık var, yaptırabilirsem yaptırırım, yoksa fiyattan düşeriz.

https://www.google.com.tr/search?q="+Kuba+4000E"&client=opera&hs=tjq&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiM1pKP97nbAhWhxaYKHa77ByQQsAQIKw&biw=1087&bih=609

Fakirler Ölsün...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Voltaj yukseltiyoruz bunlara allaha emanet 100-120 goruyor tek kisi

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 933 Toplam Mesaj: 2
satılık elektrikli scooter motor bisiklet